WSPÓŁPRACA

MAIL:  wspolpraca@martynabanasiak.pl 


Jesteś zainteresowany współpracą? Zobacz, dlaczego warto ze mną pracować.

O blogu

Piszę o zmianach, tych mniejszych i większych, które mają ogromny wpływ na nas i jakość naszego życia. Szukam recepty na szczęście, równowagę i harmonię. Większość tematów oscyluje wokół zdrowego trybu życia i rozwój osobistego. Dzielę się praktycznymi poradami odnośnie tego jak czuć się dobrze i wyglądać atrakcyjnie.

Osiągnięcia

  • Wypowiadam się jako ekspert w mediach oraz aktywnie uczestniczę w rozwoju polskiej b(v)logosfery.
  • W 2016 roku wypowiadałam się jako prelegent na największej i najważniejsza w Polsce konferencji dla blogerów Blog Forum Gdańsk “Czy blogerzy zmieniają świat na lepsze?”.
  • W 2014 roku zostałam wyróżniona w Rankingu najbardziej wpływowych blogerów Tomka Tomczyka vel Jasona Hunta.
  • Należę do grupy blogerów, którzy z powodzeniem rozwijają swój kanał na YouTube – ponad 1,5 miliona wyświetleń wideo.
  • Gościłam w programie Można!, który jest cyklem o inspirujących i ciekawych osobach, związanych z Uniwersytetem SWPS, projekcie realizowanym przez blogera Andrzeja Tucholskiego.
  • Mój blog znalazł się w rankingu 8 najlepszych blogów o zdrowym stylu życia (razem z  Ewą Chodakowską i Anną Lewandowską), stworzonym przez gazeta.pl.
Fragment artykułu: “(…) To właśnie rozbudowana zakładka dotycząca psychologii czyni ten blog wyróżniającym się spośród pozostałych. Nie znajdziemy tu pustych motywacyjnych haseł, a wiedzę na temat siły woli, zaburzeń odżywiania, nawyków. Dużo miejsca poświęca również podstawom żywienia, lekkim posiłkom, a także urodzie i ćwiczeniom. Odwiedzanie bloga Psychodietki to zastrzyk prawdziwej, silnej motywacji.”

 

  • Bywam gościem w programach telewizyjnych, gdzie opowiadam zarówno o swojej działalności związanej z blogiem, o psychodietetyce, zdrowym trybie życia oraz o tym jak udaje mi się, poprzez pisanie bloga, motywować innych.

 

 

martyna banasiak swps

 

 

O czytelnikach

Większość moich czytelników to kobiety, w wieku 18-34, mieszkające w dużych miastach (Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Kraków i Poznań).

O możliwościach

Sky is the limit!

  • Lubię niestandardowe działania. Kreatywność i pomysłowość to moje nieformalne imiona – staram się z nich korzystać najlepiej jak umiem.
  • Mam doświadczenie w tworzeniu i promocji kampanii marketingowych. Nie wiesz, jak zaprezentować swój produkt? Jestem w stanie stworzyć kampanię od zera, dostosowaną do Twoich oczekiwań i stylu Psychodietki
  • Ulubiona zasada, bez której nie ma współpracy:

odbiorca – klient – bloger

   WIN – WIN – WIN

Statystyki

Miesięcznie odwiedza mnie ok. 30 000 – 40 000 UU według Google Analytics.

Fanpage (ok. 16 000 lubiących)
Profil prywatny na FB (ok. 1 400 obserwujących)
Instagram (ok. 8 000 followersów)
Twitter (ok. 400 obserwujących)
Snapchat (ok.2 000 wyświetleń)

Youtube (ok. 25 500 subskrybentów i ponad 1 500 000 wyświetleń wideo)

 

Wybrane marki z którymi współpracowałam:

amica_logo_1

Wszelkie pytania, pomysły i propozycje reklamy, proszę przesyłać na adres:

wspolpraca@martynabanasiak.pl