Blog posts

Jak wrócić do odchudzania po wakacjach?

Jak wrócić do odchudzania po wakacjach?

PSYCHODIETKA

Miałaś schudnąć na wakacje, ale się nie udało? Zamiast bikini body były lody, chipsy, kiełbaski z grilla i all inclusive grzeszki? Dosyć tego leniuchowania wakacyjnego, dosyć urlopowych lodów i słodkości! Bierzemy się w garść! Jak wrócić do formy, do odchudzania, zdrowej diety czy treningów? Mam na to pytanie odpowiedź! Wskakujcie na mój kanał i oglądajcie nowe wideo TUTAJ <klik>!

W dodatku otwieram opcję napisania do mnie maila ze swoim planem – piszcie co zamierzacie, jaki jest Wasz cel i pomysł na realizację. Maila macie podanego w wideo. Razem ogarniemy!

Patronem wideo jest Lipton Fitnessa, razem wyszła nam bardzo ciekawa realizacje. ❤

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.