Blog posts

Konkurs “FIT śniadanie”

Konkurs “FIT śniadanie”

PRZEPISY

Wiecie, jak bardzo lubię śniadania, prawda? To najważniejszy posiłek dnia! Nowy rok to idealny moment na zmianę, żeby Was zmotywować do jedzenia zbilansowanych posiłków z rana, dlatego mam dla Was konkurs na moim profilu na Facebooku !
KONKURS1

Wrzućcie w komentarzu pod tym postem zdjęcie przedstawiające Wasze fit śniadanie wraz z przepisem, w którym koniecznie użyliście oleju rzepakowego. Możecie użyć zarówno oleju rzepakowego rafinowanego jak i tłoczonego na zimno. Najciekawsze pomysły nagrodzimy! Razem z @miej więcej oleju w głowie czekamy na Wasze odpowiedzi w dniach 18-25 stycznia br.  Orbitrek i strój sportowy – 4x zestaw Cardio Bunny czekają! 🙂 Nie ma czasu – do dzieła! Regulamin konkursu.

olej rzepakowy

ENJOY_pasek_2

 

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.