Blog posts

Dlaczego nie jem słodyczy?

Dlaczego nie jem słodyczy?

LIFESTYLE, PSYCHODIETKA, ZMIANA

Lipiec ma trzydzieści jeden dni. Trzydzieści jeden, czyli dużo. Przez tyle dni, pozostanę #nosugargirl, czyli dziewczyną, która nie je słodyczy. A wszystko dlatego, że moja wrodzona intuicja oszukała mnie pierwszy raz w życiu!

Euro 2016 a słodycze

Zobowiązujesz się do czegoś, a jak przychodzi co do czego, to to po prostu robisz. Dokładnie tak mam… Tym razem mój miesięczny post, to zasługa Euro 2016… Wierząc mocno w naszych chłopaków, stwierdziłam, że na 120% wygrają, jeśli nie mam racji, rzucam słodycze na miesiąc. I tak oto, się wkopałam. Co prawda, taka przegrana, to właściwie prawie wygrana (remis 1:1 z Portugalią w ćwierćfinale, wow), ale słowo się rzekło.

#nosugargirl

Wiecie, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – pewnie przygotuje masę przyszłych, zdrowych słodkości (już mam w głowię wizję tych super-kremowych lodów bananowych). Wszystko możecie obserwować na Instagramie.

Jeśli macie ochotę dołączyć do akcji, zapraszam Was. Cała akcja odbywa się pod oficjalnym hasztagiem #nosugargirl (jeśli jesteś mężczyzną i chcesz dołączyć, użyj tagu #nosugarboy). Traktuję to jak wyzwanie i dobrą zabawę, mam nadzieję, że Wy także. Kto dołącza? Meldujcie się w komentarzach. Tragedii nie będzie, obiecuję! 

Wasza #nosugargirl, 1/31

 

 

Jak wiecie, ja słodkości uwielbiam i wiele razy informowałam Was, że można je jeść. Oto kilka z artykułów, które mogą odświeżyć Wam pamięć:

A także wideo:

Mam nadzieję, ze nie zostawicie mnie samej na polu walki. Czego się nie robi z miłości do naszych polskich chłopaków? 🙂

 

(Visited 7 185 times, 7 visits today)

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.

17 Comments

  1. Monika Walkowiak
    Lipiec 1, 2016 at 3:23 pm
    Reply

    Melduje się! Dołączam do wyzwania!

    • Martyna Banasiak
      Lipiec 4, 2016 at 10:04 am

      No cześć, jak idzie? 😀

    • Monika Walkowiak
      Lipiec 4, 2016 at 10:18 am

      Weekend w domu rodziców mnie przerósł 🙁 ale dziś morele z owsianką i nie mam ochoty na słodycze wiec bez załamki ważne żeby nie jeść dzisiaj 🙂 tego co było wczoraj już nie odkręce:)

    • Martyna Banasiak
      Lipiec 4, 2016 at 10:19 am

      Pewnie, nie ma co się smucić, jeśli było smaczne 😀

  2. Joanna Gardynik
    Lipiec 1, 2016 at 3:41 pm
    Reply

    od 3 tygodni całkowicie bez cukru – jestem z Wami;) i polecam flim “That Sugar” http://www.filmweb.pl/film/Ca%C5%82y+ten+cukier-2014-736824

  3. Katarzyna Malczewska
    Lipiec 1, 2016 at 3:46 pm
    Reply

    Dołączam się! Właściwie zaczęłam już pięć dni temu, wcześniej potrafiłam zjeść całą paczkę ciastek, do tego lody, ciasto w kawiarni i batonika czekoladowego na uczelni… Teraz widzę, że moja skóra reaguje bardzo pozytywnie na zmniejszenie cukru we krwi i czuję się o wiele lżej zamieniając kilka paczek ciastek na owoce 😉

    • Martyna Banasiak
      Lipiec 4, 2016 at 10:03 am

      I takie pozytywne zmiany to od razu większa motywacja! 🙂

  4. Klaudia Majtczak
    Lipiec 1, 2016 at 8:51 pm
    Reply

    Dołączam! Generalnie staram się nie jeść słodyczy ale dziś poleciałam – szefowa poczęstowała mnie jagodzianką, którą sama robiła, a mama kupiła mi chałwę.. ale to ostatnie słodycze w tym miesiącu, obiecuję! 😀

  5. Izabela Pawlinska
    Lipiec 3, 2016 at 11:38 am
    Reply

    Witaj ❤
    Myślisz o napisaniu własnej książki?

    • Martyna Banasiak
      Lipiec 4, 2016 at 10:03 am

      Jeśli mam być szczera, to myślę… 🙂

  6. Kasia Krusiec
    Lipiec 4, 2016 at 4:59 am
    Reply

    Dziewczyny, ale owoce można?

  7. Blog To Wake Up Baby
    Lipiec 4, 2016 at 11:49 am
    Reply

    powodzenia 🙂

  8. Karolina Miszus
    Lipiec 10, 2016 at 8:47 am
    Reply

    Chyba przyłącze się do zabawy #nosugargirl 😀 kiedyś już próbowałam nawet zakupiłam książkę ,,Rzucam cukier” Sarah Wilson, ale nagle po prostu z wypowiedzianymi słowami “zaczynam z tą książką i to zrobię!” wystąpiły co tygodniowe grille, imieniny, urodziny etc. I przekonałam się o swojej słabości i nie umieniu odmówienia sobie tej zabójczej przyjemności 🙂 No cóż, w takim razie podchodzę jeszcze raz i być może się uda 😀 A wiem, że bez słodyczy się da i czuje się w dodatku znacznie lepiej 🙂 Pozdrawiam, super akcja! 🙂

  9. Wiktoria Sledź (przyjacielska
    Sierpień 28, 2016 at 9:04 am
    Reply

    Myślę o tym już długi czas i raczej dołączę do zabawy bardzo mi się to podoba a szczególnie że zaczęła się szkoła może to odmieni mój dość nie zdrowy tryb życia 🙂
    #nosugargirl