Blog posts

Peeling cukrowy – najlepszy sposób na cellulit

Peeling cukrowy – najlepszy sposób na cellulit

Uncategorized

Uwielbiam kosmetyki, które chociaż częściowo mogę zrobić w domu. Jednym z moich ulubionych są peelingi. Nie ma skuteczniejszego  i bardziej prostego “masażera”, niż domowy peeling ujędrniający całe ciało.


Pierwszym peelingiem do ciała, jaki stosowałam, był peeling kawowy. Jednakże, miał on kilka wad… Łazienka wyglądała jak po stoczeniu kawowej bitwy, zostawiał istny armagedon fusowy, cierpiała kanalizacja, a specyficzny zapach, również nie wszystkim odpowiadał (choć ja go lubiłam). Peeling cukrowy jest tych negatywów pozbawiony – rozpuszcza się, nie brudzi wszystkiego dookoła i pachnie tak, jak żel, którego użyjemy.

Peeling cukrowy

Sposobów na ten peeling jest wiele, ja Wam podam moich faworytów:
– można do ulubionego żelu dodać trochę cukru, 
– można do ulubionego żelu dodać trochę cukru i oliwy/oliwki/oleju kokosowego (wtedy skóra jest od razu nawilżona),
– można do ulubionego żelu dodać trochę cukru, cynamon i miód. 

Ujędrnia i wygładza skórę – trzeba się przekonać na swoim ciele o jego cudownych i relaksacyjnych właściwościach. 
Jeśli macie ochotę spróbować PEELINGU KAWOWEGO, możecie poczytać o tym jak go stosować tutaj [KLIK], a o różnych przepisach na ten peeling tutaj [KLIK].
Macie swoje ulubione sposoby? Wolicie peeling cukrowy czy kawowy? A może używacie kosmetyków kupionych w drogeriach i możecie któreś polecić? 🙂


ZOBACZCIE MÓJ NAJNOWSZY FILM:

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.