Blog posts

Najlepsze ćwiczenia na smukłe nogi + wyzwanie 30 dni

Najlepsze ćwiczenia na smukłe nogi + wyzwanie 30 dni

Uncategorized

Kolejne wyzwanie i AKCJA MOTYWACYJNA przed nami. Przedstawiam Wam najlepsze ćwiczenia na smukłe nogi. Dodatkowo przygotowałam planner/organizer, który ułatwi organizację aktywności fizycznej na cały miesiąc.


O ćwiczeniach Miley Cyrus Sexy Legs, nasłuchałam i naczytałam się samego dobrego. Podczas robienia researchu, nie znalazłam innych, które miałyby lepszą opinię internautek, dlatego postanowiłam przetestować je na sobie (i na Tobie, jeśli tylko będziesz miała ochotę ze mną zadziałać).

 

Moje wrażenia po pierwszej serii:

Całość trwa ok 17 minut, ćwiczenia nie są skomplikowane – raczej nie miałam problemu z wykonywaniem ich, jednak dają niezły wycisk… Prowadząca nieustannie motywuje i podkręca tempo (mimo zadyszki daje radę!). Dużo się ruszamy, część serii wykonujemy na stojąco, przy zgiętych nogach, a część na leżąco. Największą trudnością dla mnie (poza dotrzymaniem kroku prowadzącej), było patrzenie na wideo i wykonywanie pokazywanego ćwiczenia. Ten problem powinien zniknąć, gdy już nauczę się sekwencji ruchów.

Jakie są moje oczekiwanie?

Jędrniejsze, smuklejsze nogi – nie zależy mi na mięśniach, raczej na zdrowszym wyglądzie i może 1-2 cm mniej.

Planner aktywności

Ponieważ same ćwiczenia na nogi, to dla mnie za mało, stworzyłam planner, w którym umieszczę swoje działania. Dodam do tego bieganie i ulubione ćwiczenia na boczki Tiffany (KLIK). 
Zamierzam wykonywać Sexy Legs 3 razy w tygodniu. 

  • Jeśli masz ochotę, ściągnij sobie Planner w wersji pdf (KLIK) i wydrukuj. 
  • Jeśli
    będzie taka potrzeba, rozpiszę dokładnie jak wygląda mój plan
    aktywności fizycznej (Tiffany, Miley Cyrus Sexy Legs, bieganie).

WIDEO “MILEY CYRUS SEXY LEGS”

 

Kto ma ochotę dołączyć do mnie? 🙂

Zaczynam od jutra! Jedynie trzy razy w tygodniu.
Nie zostawiajcie mnie samej na placu boju! 😀

WARTO OBEJRZEĆ MÓJ OSTATNI FILM:

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.