Blog posts

Co się działo w 2014 roku – wzloty i upadki.

Co się działo w 2014 roku – wzloty i upadki.

Uncategorized

Zastanawiałam się, jak podsumować 2014 rok… Wystarczy jedno hasło – PRELUDIUM i masa cudownych chwil, uwiecznionych na zdjęciach. 

 


Kilka kwestii, które warto odnotować:

Blogerskie spotkania jak: Blog Forum Gdańsk, Blogowigilia, See Bloggers, warsztaty Acer “Siła głosu” z Tomaszem Knapikiem, Piknik Blogerów… 
Poznanie fantastycznych ludzi, zarówno zupełnie nowych twarzy jak i tych których znałam już z internetu i podziwiałam przez ekran monitora.
Wizyty w programie Dzień Dobry TVN “Konkurentki Ewy Chodakowskiej” (gdzie poznałam Katarzynę Miller) oraz blogi o odchudzaniu (chyba nie muszę wspominać jak bardzo cieszyłam się z obecności Doroty Wellman i Marcina Prokopa).
Wzmianki w mediach: gazeta.pl, interia.pl.

Wywiad dla natemat.pl.
Znalezienie się w rankingu 8 najlepszych blogów o zdrowym stylu życia, które warto znać (razem z m.in. Ewą Chodakowską i Anną Lewandowską).
I najważniejsze: ogrom wiadomości i komentarzy, w których piszecie mi, że treści Psychodietki, to zupełny przełom, innowacja, podejście do zdrowego stylu życia, jakie trudno znaleźć gdziekolwiek indziej.
Niestety, jak to w życiu bywa (również blogerskim), nie obyło się bez porażek. Wymienię jedynie największą z nich. Otóż… Otrzymałam propozycję udziału w programie “Można!”, realizowanym przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we współpracy z Andrzejem Tucholskim z bloga jestKultura.pl – to cykl rozmów z ludźmi, którzy swoim przykładem pokazują, jak wiele
zależy od nas samych i udowadniają, że naprawdę można. Brzmi świetnie, prawda? Prawda. Niestety, w dniu nagrania moja kondycja fizyczna spłatała mi figla (i to dość dużego), co uniemożliwiło mi pojawienie się na spotkaniu… Ech.
Blogowanie nieustannie utwierdza mnie w przekonaniu, że to cholernie trudne zajęcie. Ciągła walka ze swoimi słabościami, świetna organizacja czasu i przestrzeni, szybkie przyswajanie nowych umiejętności z kategorii “wszelakie”, to tylko nieliczne niezbędniki dobrego blogera. Nie jest łatwo, zwłaszcza, jeśli pracujesz na pełen etat i angażujesz się w milion dziwnych projektów… Na szczęście uwielbiam to co robię i sprawia mi to ogromną przyjemność. 
To dopiero początek wielkiej przygody, zobaczycie! Oby 2015 był dla nas łaskawy i obyśmy my byli łaskawi dla niego! 🙂
Poniżej załączam kilka ulubionych zdjęć:

Pierwsza wizyta w studiu telewizyjnym (poziom stresu milion pięćset!).

Druga wizyta w studiu (poziom stresu znacznie mniejszy).

Dziwne miny podczas Piknika Blogerów.


 

Dziwne miny podczas See Bloggers.

 Blog Forum Gdańsk

Ta “Łobuziara”, to cudowna blogerka i w dodatku Mieszkanka Warszawy, kto jej nie zna, warto śledzić poczynania Edie.

Event Acer “Siła Głosu”. Jak widzicie, uczymy się tutaj dubbingu…

Blogowigilia kończąca podsumowanie

Zdjęcie podkradzione od kochanej My pink plum

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.