Blog posts

Psychodietka w Dzień Dobry TVN “Blogi o odchudzaniu”

Psychodietka w Dzień Dobry TVN “Blogi o odchudzaniu”

Uncategorized
Jak z pewnością zauważyliście, miałam już drugą okazję, by powiedzieć do Was kilka słów w porannym programie – Dzień Dobry TVN. To niezmiernie miłe zaproszenie, tym bardziej, że na kanapie zasiadłam przed dwójką ulubionych prezenterów – Panią Dorotą Wellman i Panem Marcinem Prokopem (marzenie!), a w dodatku ze wsparciem w postaci znajomego… 

Złożyło się dość zabawnie, kilka dni przed programem dostałam telefon z propozycją wystąpienia w programie. Słysząc temat przewodni, jedynie się uśmiechnęłam i oczywiście zgodziłam z ogromną przyjemnością.

Nie znałam większych szczegółów spotkania, zatem, gdy zobaczyłam facebookowy status Edwina (Zabij Grubasa), który zdradził, że niedługo będzie w TV, domyśliłam się, że czeka nas ta sama biała kanapa.

Niestety, Edwin, niestety! Nie ma lekko. 🙂

W tajemnicy, zdradzę Wam pewien sekret..
Na samo nagranie troszkę się spóźniłam. Sama nie wiem jak to się stało, ale wyszłam o wiele za późno.

Szybko złapałam pierwszą lepszą taksówkę, a wbiegając rzuciłam: 

– Dzień dobry. Marszałkowska. Damy radę w 10 minut? 
– 10 minut?!
– Pan taksówkarz spojrzał w moje przestraszone oczy – 10 minut… Hmmm. To będzie trudne. Korki. Most. Hmmmm. Zmienimy trasę. 
I wierzcie bądź nie, ale akurat w radio leciała muzyka filmowa rodem z tych wielkich filmów akcji, gdzie właśnie leci scena pościgu. I jak tu się nie uśmiechać?

Nie daliśmy rady w 10 minut. Byliśmy tam w 13 minut, co oznacza, że spóźniłam się zaledwie trochę (no dobrze, wcale nie takie trochę…). 

Wchodząc do windy poznałam Agatę, którą zasiadła na kanapie z nami.

Szybki make up, kilka żarcików, trochę więcej uszczypliwych żarcików i… resztę możecie zobaczyć już na WIDEO [klik]


Dziękuję za Wasze wiadomości, kmentarze, sms, słowa otuchy i wsparcie.
Dobrze jest wiedzieć, że jesteście. Bez Was nie byłoby niczego. 🙂

Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć, a ma ochotę, to zachęcam.

Link wyżej, przenosi na stronę DDTVN.

Dajcie znać jak poszło.

Swoją drogą… Kilka dni po nagraniu, zachorowałam na zatoki.

Przypadek? Hmmm… 🙂

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.