Blog posts

Instagram, czyli news feed

Instagram, czyli news feed

Uncategorized

Zdjęcia z ostatniego tygodnia, to zbiór wszelkich pomyślności…

Końcówka czerwca nieco rozczarowała pogodowo – deszcze i zachmurzenia
(nie, żebym narzekała, lubię taką pogodę). Zmokłam przynajmniej dwa razy
– permanentne nieprzygotowanie parasolowe mogłabym dopisać do CV… 🙂

CIASTECZKA SHORTBREAD’Y 
Kto nie miał okazji spróbować tych maślanych słodko-słonych pyszności, niech żałuje. Jeśli miałabym wybrać zagraniczny smakołyk, który jest moim ulubieńcem, padłoby na te brytyjskie kruchości.

KAWA
Dzielę się moją miłością do dobrej kawy. Zwłaszcza do TAKIEJ kawy.

OWOCOMANIA
Korzystam, póki sezon sprzyja…

Nic
dodać nic ująć. Jasne czy ciemne, uwielbiam wszelkie odmiany. 
Oczywiście najlepiej smakują te z drzewek, które rosną w sadzie
rodziców… 🙂

TOREBECZKA VINTAGE
Obawiam się, że lubię płacić za jakość. Jeśli coś zauroczy, będzie porządnie wykonane i przetrwa lata – kupuję to. Takie podejście uprzykrza życie – trzeba szukać i jeszcze raz szukać. Mam wrażenie, że marka przestała być gwarancją jakości…

FRISBEE
Nieważne czy masz 10, 16, 26 czy 46 lat – zabawa przednia! “Treningi beztreningowe” – moja specjalność. Sklep Tiger, to dobrodziej, słowo daję.

BRUNETKA? SZATYNKA?
Czyli chwilowy stan przejściowy rozjaśnianego blondu. Niedługo minie.

ŁĄKI ŁAN
Dlaczego odkryłam ich tak późno, nie wiem. Koncert spala (na oko) 1000turbokalorii. Chłopcy przybywają nie z tego świata i starają się nas przenieść w nieznane.

AKCJA MOTYWACYJNA
Jeśli macie ochotę się poruszać, brakuje Wam motywacji, to szykujcie się. Już jutro wrzucę plan działania (uwzględniając Wasze prośby). Należę do ludzi grupowych, czyli tych, którzy potrzebują energii innych ludzi do efektywnego działania, jeśli macie podobnie, to zapewniam, że jesteście we właściwym miejscu 🙂

Jeśli macie ochotę śledzić “relacje na żywo” i być na bieżąco, podsyłam swój profil na
 INSTAGRAMIE [klik].

http://instagram.com/psychodietka/

NOWY SZABLON NA BLOGU
Czy ktoś zauważył zmiany na blogu? 
Jak Wam się podoba lekka kosmetyka? 🙂

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.