Blog posts

Warsztaty “Słodko BEZ CUKRU”

Warsztaty “Słodko BEZ CUKRU”

Uncategorized

Pewnie to już nikogo nie dziwi, ale na diecie można jeść słodycze. W dodatku można chudnąć i je jeść. Rozwiązaniem idealnym jest tworzenie słodkości, które w swoim składzie nie mają cukru – i właśnie o tym były warsztaty w których uczestniczyłam.

Pichciłyśmy pysznie, zdrowo i słodko – BEZ CUKRU. Babskie spotkanie odbyło się przy przewodnictwie Ani z Dietetycznie Siostro i dzięki współpracy z firmami SYS i Ekoprodukt.

Zobaczcie ile pomysłów na mieszkaniowe DIY… Część na pewno wykorzystam.

Spójrzcie na OGROMNĄ tablicę! Tyle się tam może zadziać… Na rysunku powstało “Jajko w cieście”, wyjaśniam, gdyby ktoś miał problem z rozwikłaniem zagadki… 🙂

Amarantus pierwszy raz w moich rękach… – stąd to niezwykłe skupienie na twarzy.

 

Piękne miejsce, cudowne kobiety i zdrowe słodycze – czego chcieć więcej? 🙂

Spokojnie, podzielę się przepisami na pyszności. Upodobałam sobie szczególnie “Budyniową babkę”, dlatego jako pierwsza zagości na blogu. 

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.