Blog posts

Psychodietka w DDTVN “Blogi o zdrowym stylu życia”

Psychodietka w DDTVN “Blogi o zdrowym stylu życia”

Uncategorized

 

We wtorek 20.05. byłam gościem DDTVN – rozmawialiśmy o blogach o zdrowym stylu życia. Przygotowałam dla Was kilka zdjęć z planu i materiał filmowy. Niesamowita przygoda.


Oczywiście, że gdy dostałam zaproszenie do DDTVN, to automatycznie podskoczyło mi ciśnienie, serce zaczęło walić jak szalone, a krew przestała krążyć (tak, wiem, że to fizycznie niemożliwe, ale słowo daję, że tak właśnie było!).

 

Rozmowa dotyczyła blogów o zdrowym trybie życia, padło przewrotne pytanie “Czy Ola (którą pozdrawiam!) i Martyna pobiją popularnością Ewę Chodakowską i Annę Lewandowską?” – oczywiście, traktujcie je z totalnym przymrużeniem oka…

 

Niespodzianką była dla mnie wizyta Pani Katarzyny Miller (psycholog) – niezwykła kobieta. Oczywiście, że jest dla mnie wzorem i oczywiście, ze posiadam jej książki. 

Jednak… Zostałam, przez Panią Kasię, skarcona (i to właściwie na dzień dobry)…

– Czy to pani zostawiła tutaj torebkę? Przestawiłam, żeby pieniążki nie uciekały. Na podłodze nie zostawiamy!
– Oj, dobrze pani zrobiła. Choć, szczerze mówiąc, w razie czego, niewiele by z niej ubyło… (śmiech)
Tutaj złowrogi wzrok Pani Kasi. 
– Dobrze, dobrze. Rozumiem, lepiej dmuchać na zimne.
Jestem niezwykle wdzięczna Panu Robertowi, który utrzymywał ze mną stały
kontakt wzrokowy pt. “Spokojnie, Martyna – dasz radę.”. 

I najważniejsza kwestia…  
Wy, Czytelnicy, Znajomi, Rodzina i tyle miłych słów, które usłyszałam.
Nie wiem, jak Wam za nie dziękować…

Te kilka minut na wizji, to nic w porównaniu ze wsparciem, jakie dostałam w komentarzach, wiadomościach, mailach i rozmowach. Niesamowite. Sprawiliście, że cały ten występ miał sens!

Dziękuję. Bardzo. Naprawdę.

(Ja jestem człowiekiem “raczej wzruszającym się”, więc możecie mi wierzyć – miałam łzy w oczach.) 

 

 Obejrzyjcie sami – wideo o TUTAJ

 

 
 

 

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.