Blog posts

Psychodietka w rankingu 8 blogów o zdrowym stylu życia, które warto znać, Kongres Kobiet i minione wydarzenia w zdjęciach.

Psychodietka w rankingu 8 blogów o zdrowym stylu życia, które warto znać, Kongres Kobiet i minione wydarzenia w zdjęciach.

Uncategorized

Ostatni czas, to okres wielu zmian i intensywnej pracy. Wśród ważnych spraw między innymi: martynabanasiak.pl w rankingu 8 blogów o zdrowym stylu życia, które warto znać wg gazeta.pl, VI Kongres Kobiet w Warszawie.

Podejrzewam, że tak się dzieje, nie tylko u mnie – to w końcu prawie czerwiec – uczniowie poprawiają oceny, maturzyści dzielnie świadczą o swojej dojrzałości, a studenci juwenaliują tuż przed sesją.

Ranking gazeta.pl i PSYCHODIETKA wśród 8 blogów, które warto czytać. Bardzo miła wiadomość, znaleźć się wśród takich gwiazd jak Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, Być Idealną – bezcenne. Artykuł możecie przeczytać o TU.

 
VI Kongres Kobiet w Warszawie, w którym brałam udział. Praca, pasja, rozwój. Wolontariaty i udziały w podobnych imprezach nie są mi obce. Tyle cudnych kobiet w jednym miejscu – było pięknie.

Wykład motywacyjny Pana Mateusza Grzesiaka (psycholog, coach) to mistrzostwo, które należy obejrzeć. Jeśli macie ochotę na godzinny wykład – polecam.

Posiłkowe niezbędniki ostatnich dni: sałata lodowa, oliwki, szpinak, czarnuszka i foremki na lody (tak, podam kilka przepisów).

Czasem spojrzę sobie na ciekawe reklamy i witryny sklepowe…

 

A poza tym sezon biegania w pełni… Zastanawiam się nad zakupem rolek, co o tym sądzicie? 🙂

Mam nadzieję, że ilość zdjęć nie przyprawiła Was o zawrót głowy! 🙂

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.