Blog posts

BIEGANIE – wiosenny trening

BIEGANIE – wiosenny trening

Uncategorized

Zaczęło się – biegaczy jak mrówków. Sezon wiosenny czas rozpocząć! Nowy trening przede mną – czyli moje prywatne wyzwanie – BIEG.

Przyznam się, że deszcz i zimno nie sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu. Zwyczajnie nie chce się z domu wychodzić i wyściubiać nosa za drzwi, lepiej potańczyć w pomieszczeniu.

Witaj wiosno!

Niestety i na szczęście, już nawet ja nie potrafię odnaleźć wymówek na to by wyjść i zwyczajnie się poruszać. Rozpoczynam prywatną akcję – biegam codziennie przez tydzień. Od razu zaznaczę, że nie mam zamiaru wyciskać siódmych potów… Jeśli nie czerpię przyjemności z ćwiczeń, to się w nie nie angażuję.

Tym razem wybieram krótki trening, ale każdego dnia, w ramach wiosennego przebudzenia i przyzwyczajenia się do codziennej aktywności. Traktuję to raczej jak biegowe spacery.

Mam zamiar regulować dystans i rodzaj biegu – jednego dnia szybko, innym razem wolno, trucht i marsz. Nie lubię nudy, a zwłaszcza w sporcie.

Po tych 7 dniach zdecyduję, co dalej począć z tym wiosennym rozruchem. 🙂

O tym Jak biegać by schudnąć już pisałam, dzielę się linkiem, gdyby ktoś potrzebował.

Przypominam Wam o nowym filmie.
Zdjęcie to kadr z niego – stwierdzam, że polubiłam parkowe urządzenia (szkoda tylko, że większość jest zniszczona…).


Szykujecie dla siebie jakąś wiosenną aktywność?
Z kim mogę się łączyć mentalnie podczas biegu? 🙂 

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.