Blog posts

Idzie nowe! Tydzień w zdjęciach.

Idzie nowe! Tydzień w zdjęciach.

Uncategorized

Miniony tydzień w zdjęciach… (Jeszcze nie jestem przyzwyczajona do uwieczniania drobnych, codziennych ciekawostek i wielkich wydarzeń, ale powoli dojdę do wprawy, obiecuję.)


 Herbatka Kwiat Lichi – małe, zielone zawiniątko, które rozwija się po zalaniu gorącą wodą. Smakuje bardzo delikatnie, przypomina nieco sam owoc lichi. Mniejsza o podniebienie, wygląda przecudownie.Sałatka, która powstała z resztek w lodówce. Jaja, grillowana szynka, kukurydza, sałata lodowa, czarnuszka i sos czosnkowy – mega pysza!

Nowy nabytek, niedługo trzeba będzie go przesadzić…

Pożeracz kalorii, czyli Mały Be. przyłapany na gorącym uczynku – jak widzicie trawnik, w tym miejscu, mu się nie podobał… Ech.

Zdjęcie z sesji “z czerwienią na ustach”. I tu zwracam się do Was z prośbą – może polecicie mi dobrą, sprawdzoną, jaskrawoczerwoną szminkę? 🙂

Idzie nowe…

Na ten tydzień szykuję sobie bardzo dużo pracy blogowej…
Mam sporo pomysłów odnośnie tematów artykułów i serii filmów na youtube (nieustannie mówię do siebie, ćwiczę dykcję i biegam z kajecikiem, gdzie zapisuję nagłe “olśnienia”).
Przez najbliższe dni, skupię się przede wszystkim na odchudzaniu i psychologii jedzenia – myślę, że Wam się spodoba.

 

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.