Blog posts

Dużo jedzenia i dzień w SPA, czyli tydzień w zdjęciach

Dużo jedzenia i dzień w SPA, czyli tydzień w zdjęciach

Uncategorized


Ostatni tydzień upłynął pod hasłem nietypowego jedzenia, przyjemności i wybielania zębów.


Miałam okazję skorzystać zabiegów pielęgnacyjnych w Hotelu Narvil SPA & Conference, a okazja była nie mała – Timotei wprowadza nowe oferty na rynek (bogate w olejki) – na pewno zrecenzuję jak się czuję moje włosy. I muszę szczerze przyznać, że Kasia Bujakiewicz i Lidia Popiel to naprawdę piękne i zadbane kobiety.

Dania, których próbowałam, rozpieszczały kubki smakowe – mój faworyt to lody z masła, ich smak ciężko opisać. Największym zaskoczeniem okazało się jajko wędzone…

Przymierzyłam się do wybielania zębów, o efektach na pewno Was poinformuję…

Znalazłam dwie naprawdę korzystne promocje – ogromny komin z New Yorkera za niecałe 4zł (!) oraz świetny tusz do kresek z Rimmela za 12 zł (jednak zbyt późno- właśnie go wycofują).

N
Najlepszym dowodem na to, że idzie wiosna są sałatkowe lunchboxy.  🙂

A Wam jak minął tydzień i Dzień Wagarowicza?


Czujecie w powietrzu wiosnę? 🙂

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.