Blog posts

Trochę zdrowego jedzenia i pomysłów, czyli tydzień w zdjęciach

Trochę zdrowego jedzenia i pomysłów, czyli tydzień w zdjęciach

Uncategorized
Miks zdjęć z ostatniego tygodnia: zielona kawa, ulubione słodycze, trochę zdrowego jedzenia, prezent z okazji Dnia Kobiet, basen i stylizacja (jedna z…).

1. Zielona kawa

Ten napój ma niewiele wspólnego z  czarną kawą (przynajmniej pod względem smakowym). Postaram się stworzyć z niej kiełki – jeśli się uda, na pewno będziecie o tym wiedzieć. Czy mówiłam już, że pobudza trawienie?

2. Orzechy w czekoladzie

To jest smakołyk, bez którego ciężko żyć (zwłaszcza  bez migdałów w białej czekoladzie z wiórkami kokosa). Co do chilli… Hm, to chyba jednak zbyt specyficzne połączenie, nawet jak na mnie.

3. Omleto-pizza

Jak szaleć, to szaleć! Omlet z ulubionymi dodatkami, plus sos czosnkowy – czyli pizza o zmniejszonej zawartości kalorii. Spróbujcie koniecznie.

 

4. Sałatka wiosenna

Jeśli nachodzi Cię ochota na sałatki, zamiast gorących zup, wiedz, że idzie wiosna!  

 

 5. Kwiatek

Dostałam kwiatka na Dzień Kobiet (uff, nie był ucięty). Obawiam się, że może długo nie pożyć… Więdnie i usycha. Wiecie może jak się nazywa? Czy potrzeba mu czegoś poza wodą i większą doniczką? Marny ze mnie ogrodnik…

7. Basen – zadanie nr 2

Czyli w końcu udało mi się “odpracować” zadanie. Tak, macie rację – klapeczki z cyklu “moda basenowa” (też ich nie lubię). I jak widzicie, wzięłam ze sobą też płetwy… 😉 Jutro będą miały swój debiut w filmie.

 

 

7. Stylizajca – zadanie nr 3

Mały przedsmak tego, co Was czeka jutro w filmiku… Koniec końców stylizacji wyszło aż 5! Daję też kilka rad jak dobierać ubrania. 

8. Keep calm and czekaj na film

Jutro kolejny odcinek – zadanie numer 2 i 3 w moim wykonaniu. Poznacie też jak brzmi ostatnie wyzwanie. Spodoba się Wam 🙂

A jak Wam idzie odhaczanie zadań? Stylizacja już za Wami?

PAMIĘTAJCIE!

Więcej zdjęć na moim INSTAGRAMIE.

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.