Blog posts

Minione dni w zdjęciach – PSYCHODIETKA W OBIEKTYWIE

Minione dni w zdjęciach – PSYCHODIETKA W OBIEKTYWIE

Uncategorized

Abstrahując nieco od poważniejszych tematów (bo ile można), dziś kilka zdjęć z minionych dni, przyprawionych soczystym komentarzem.

Co prawda, wpis zaplanowałam nieco inny, jednak utrzymująca się gorączka powyżej 38 stopni i ból, który okłada moje ciało jak mu się żywnie podoba, lekko uniemożliwiają mi głębsze myślenie. Tak właśnie powstał ten wpis. (PS. Trzymajcie kciuki, by wyniki krwi były w normie!)

 

Minione dni w zdjęciach

Też poczuliście wiosnę? Na pewno… 🙂 Choć ten okres w roku należy do najbardziej zdradliwych.

 (Ave leżenie w łóżku z gorączką!)

Granat – ten owoc bardzo rzadko wpada mi w ręce i przełyk pokarmowy, nie wiedząc właściwie czemu, bo jest pyszny. To połączenie wiśni z czereśniami i… czymś jeszcze. Nie potrafię do końca zdefiniować. Dużo soku i orzeźwiający smak – to jego domena. 

Był sobie koncert na Stadionie Narodowym… Największe hity 2013 Trójka – Polskie Radio. Sprawdźcie i puśćcie sobie, nie powinniście żałować. 

Rossman i wydane 3 miliony dolarów… 🙂

A tak na serio, polecam Wam ten balsam, pachnie jak ciasteczka cytrynowe.

Nie wiem, jak Wam minęły Walentynki, ale ja dostałam piękną i słodką (na serio i w przenośni) paczuszkę od Kasi z Zapętlone. Próbowałam odtworzyć ich smak, bazując na przepisie, ale ponieważ chciałam przyoszczędzić na maśle i cukrze (przyznaję bez bicia), wyszły mi znacznie gorsze. Niestety. Jeśli krówki, to dużo kalorii – obowiązkowo.

Tęskno za latem i tym mądralą-przystojniakiem.

Dostałam wspaniały prezent – kawa w smakach całego świata. Nadal zastanawiam się od której zacząć. 🙂

 Empik zazwyczaj zachwyca, ale ta ostatnia kolekcja podbiła moje serce… Uważam ją za zabawna, nie obraźliwą. Podkreśla stereotypy. 

A tak (między innymi tak…) się uszczęśliwia swoich klientów.

Moja kolekcja i prywatny projekt “wieszaka na zdjęcia”. “Nikt mi nie powie, ze nie mam artystycznej duszy, przecież mam hipsterskie zdjęcia na hipsterskim wieszaku.”

Mrożona kawa w Starbucks – pierwsza w tym sezonie, w dodatku imieninowa.

Sklep, który pokochałam od pierwszego wejrzenia – Tiger na Nowym Świecie skradł mi serce. Jeśli będziecie w Warszawie, odwiedźcie go koniecznie. W asortymencie wszelkie duńskie cudowności, od jedzenia po kosmetyki.

To oto cudeńko, czyli kapelusz z River Island, który posiada tylko dwie mini-minimalne wady. Pierwsza to koszt, czyli 180 zł. A poza tym nie da się w nim pływać… Ale pewnego dnia będzie mój. 🙂

A na sam koniec dodam tylko: mam nadzieję, ze wiosna zawita szybko i nie zaskoczy nas załamaniem pogody. Mam rower i nie zawaham się go użyć! ROWER POWER. Czyli najzdrowsza dawka codziennego ruchu 🙂

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.