Blog posts

Miesięczne wyzwanie PSYCHODIETKI – tydzień 1

Miesięczne wyzwanie PSYCHODIETKI – tydzień 1

Uncategorized
 

Minął pierwszy tydzień wyzwań psychodietki – tydzień gotowania zup. Oczywiście wszystkie są dietetyczne, pełne warzyw i zdrowe (bez mąki czy śmietany). Zobaczcie, jak mi poszło…

 

 Zupy z minionego tygodnia

1. Zupa pomidorowa
2. Krem z marchwi
3. Barszcz
4. Krem z pieczonych warzyw
5. Zupa warzywna z papryką
6. Rosół
7. Krem z papryki z jogurtem naturalnym

Nigdy w życiu nie robiłam aż tyle zdjęć zup… Musicie mi wybaczyć ich jakość, dopiero się wprawiam 🙂
Zadanie z pierwszego tygodnia wykonane, choć nie było to łatwe – przyznam, że codzienne gotowanie zup, to nie lada wyzwanie. Wymaga dużej ilości czasu i uwagi. Zdecydowanie szybciej i łatwiej przyrządza się sałatki czy kilku-składnikowe dania. Jak Wam poszło? Kto się poddał, a kto wytrwał?

Jutro czeka Was kolejny film i w nim przedstawie zadanie numer dwa.

Przypominam, że można wygrać książkę “Francuzki nie tyją”.

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.