Blog posts

Miesiąc z wyzwaniami PSYCHODIETKI

Miesiąc z wyzwaniami PSYCHODIETKI

Uncategorized
W kontekście ostatnich wydarzeń, wpadłam na genialny pomysł. Jednorazowy wyskok-wyzwanie, to pikuś. Stawiajmy sobie cele nieustannie… Mam dla Was nową akcję – Wyzwanie Psychodietki, czyli zabawa, nauka i aktywność w jednym.

 Wyzwanie Psychodietki – co to?

Co tydzień, przez przez miesiąc, będę nam stawiała cele i zadania do wykonania. Potraktujcie to jako okres próbny, jeśli nam się spodoba, będę kontynuowała tak długo, jak długo starczy mi pomysłów (czyli do końca świata i jeden dzień dłużej, bo przecież jest tyle rzeczy do zrobienia na tej planecie).

Zadania będę wykonywać z Wami – wspierać, motywować i inspirować.

Jakie wyzwania?

Różnie, związane z odżywianiem, zdrowiem, urodą, aktywnością, a przede wszystkim szeroko pojętym rozwojem.

Czy będzie trudno?

 Nie będzie to rzucanie na głęboką wodę. Jedynie małe rzeczy są w stanie dokonać wielkich zmian. Dacie radę! 🙂  (PS. Skok na bungee odpada…)

Po co stawiać czoła?

By się uczyć, poznawać świat, odhaczać sukcesy, motywować, działać i dobrze się bawić.

Nagroda

Jeśli ktoś przebrnie przez miesiąc moich zadań, otrzyma ode mnie książkę “Francuzki nie tyją”, ale nie traktujcie tego jak konkursu. Róbcie to dla siebie. Obiecałam Wam, że podzielę się lekturą, oto i okazja. Jeśli będzie więcej osób niż jedna (a zakładam, że będzie nas milion pięćset sto dziewięćset, to zadam Wam dodatkowe pytanie i wybiorę odpowiedź. 

Codziennie róbcie zdjęcia – po miesiącu, będziecie mogli mi przesłać udokumentowane wszystkie zadania.  

ZADANIE NR 1

Uwaga, uwaga. Przez cały tydzień jemy zupę. Tak, dobrze odczytaliście – JEMY ZUPĘ. Codziennie talerz ciepłej zupy, najlepiej każdego dnia inna (robienie gara zupy na cały tydzień odpada :D)

. Jakąkolwiek chcecie, zupa krem, na słodko, na słono, z mięsem czy jarską. 

WARUNEK: Ważne, by była zdrowa, pożywna i pełna warzyw. Nie może zawierać białej mąki i śmietany!
 

Banalne? Teoretycznie tak, a w praktyce… Niewiele osób pamięta o “cudownych”, rozgrzewających daniach, jakimi są właśnie zupy.

Działajcie, gotujcie, bawcie się ze mną.

(Możecie wykorzystać przepis na moją  Zupę z soczewicy – nie wiem jak to się stało, ale piszecie, że ja uwielbiacie.)

Więcej informacji i wideo do akcji TUTAJ!

LINK DO YOUTUBE

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.