Blog posts

Antoni Huczyńnski – dieta

Antoni Huczyńnski – dieta

Uncategorized

Pamiętacie, jak pokazałam Wam przepis na zdrowe i długie życie wg. Antoniego Huczyńskiego, gdzie przedstawiał ćwiczenia jakie wykonuje? Teraz dzieli się z nami dietą – przepis na zdrowe odżywianie.

 Okazało się, że ten Pan Huczyński został obejrzany przez wiele osób – trafił na wykop.pl, był pokazany w telewizji. Słwa może być wykorzystana w słusznym celu – utworzył on swój kanał na youtube, dodaje kolejne vlogi. Zachęcam do obejrzenia odcinka odnośnie odżywiania. Uprzedzam – będzie dużo cebuli, czosnku i śledzi!

Kto ma zamiar subskrybować kanał?

Możliwe, że Pan Antoni wyda swoją książkę. Szczerze kibicuję  i namawiam Was do pokazywania vlogów swoim rodzicom i dziadkom, myślę, że to autorytet idealny.

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.