Blog posts

8 miejsc w sieci, które musicie koniecznie znać

8 miejsc w sieci, które musicie koniecznie znać

Uncategorized
Internety to stwory szerokie i głębokie, można szukać czegoś ciekawego wzdłuż i wszerz, bez większych rezultatów… Spokojnie, przychodzę do Was z pomocą. Mam 8 miejsc blogosfery, które znać musicie – jeśli chcecie być mądrzy, piękni, młodzi i na czasie.  Kategorie przewodnie to: uroda, zdrowie, kulinaria, muzyka i rozrywka. 


Co jakiś czas, będę się z Wami dzieliła moimi odkryciami, inspiracjami i stronami, które warto odwiedzać.
Dziś przedstawiam Wam pierwszą ósemkę (kolejność przypadkowa):
1. BLOND HAIR CARE  http://www.blondhaircare.com/
Blog poświęcony przede wszystkim tematyce włosów (jak sama nazwa wskazuje – zwłaszcza włosów koloru blond). Tyle ciekawostek i cennych porad, które znalazłam u N., ze świecą w ręku szukać. Olejowanie, maseczki, wcierki, laminowanie… – jeśli te hasła brzmią dość obco, czas uzupełnić wiedzę.
2. ZIOŁOWY ZAKĄTEK http://ziolowyzakatek.com.pl/ 
Klaudyna (autorka bloga) wyczynia naturalne cuda, przybliża różnorodne zioła, podaje świetne przepisy na wszystko co, domowe – począwszy od wyrobu sera, przez aromaterapię, a na napojach gazowanych i piwie imbirowym, nie kończąc… PS. Czy wspomniałam już o tonikach i kremach swojej roboty?
3. BYĆ IDEALNĄ http://www.bycidealna.pl/
To miejsce czynnego sportu, dla mnie to baza wiedzy na temat wszelkich gadżetów, ubrań, butów, itd. związanych z ćwiczeniami i siłownią. Paulina stawia na bycie fit i dzieli się swoją wiedzą z innymi. 
Ewę się ogląda. To kanał youtube, na którym znajdziecie wiele przydatnych informacji dotyczących makijażu, korygowaniu niedoskonałości cery, doboru produktów do naszych indywidualnych potrzeb i technik mejkapowych. Macie problem z idealną kreską na oku? Przyglądajcie się i uczcie.
Piękna kobieta, piękne stylizacje i piękne zdjęcia. Obawiam się, że Cajmel zawsze trafia w mój gust, skrada me oko i łechce poczucie stylu.
Dźwięczne miejsce. Kasia (autorka bloga) nie pozwala, by dobra muzyka została nieodkryta i nieprzesłuchana. Szukacie playlist pełnych piosenek na każdą okazję? Zajrzyjcie tam. 

7. WIECZNIE ZACZYTANA  http://www.wieczniezaczytana.pl/
Zimą lubicie usiąść pod kocem z książką w ręku i kubkiem gorącej herbaty na stoliku obok? Pytanie tylko co dziś przeczytać? Odpowiedzi może udzielić Wam Maja (autorka bloga).
Liska trzeba obejrzeć i przygotować się na ironię, sarkazm i wielkie łzy. Poczucie humoru autorki dość specyficzne, obawiam się, że tym bardziej mi odpowiada…

Myślicie, że to by było na tyle, jeśli chodzi o miejsca godne polecenia w sieci? Otóż nie – takich perełek nadal przybywa, a ja z miłą chęcią będę Wam je wskazywała. 

Komu strony przypadły do gustu? Pewnie większość jest już w Waszych ulubieńcach… 🙂

Czy ktoś zauważył zmiany na stronie?
(Litości! Błagam, przytaknijcie.)
Obawiam się, że HTML będzie śnił mi się po nocach, ano tak już jest, gdy psycholog bierze się za ubieranie szablonu…

 

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.