Blog posts

PSYCHODIETKA TV, odc. 3, czyli duże zmiany na dobre

PSYCHODIETKA TV, odc. 3, czyli duże zmiany na dobre

Uncategorized
Jak zapewne zauważyliście, adres bloga przeszedł pewną metamorfozę…To wszystko jest częścią misternego planu, który wprowadzam w życie. Nikt się nie uchroni. Dopadną nas zmiany, które każdemu wyjdą na dobre.

Po pierwsze: NOWY ADRES BLOGA

Mała, a jakże ważna zmiana. Łatwiej będzie Wam się dostać na stronę i zapamiętać jej nazwę. (Nadal będę pisała o psychodietetyce, nierzadko z czerwienią na ustach).

https://www.martynabanasiak.pl/

 

Po drugie: NOWY SZABLON

Nieuniknione, jeśli chcę, byście sprawniej poruszali się po blogu. Aktualnie walczę z html, gdy wszystko będzie gotowe, na pewno zauważycie i myślę, że polubicie nowy wygląd.

Po trzecie: NOWY FILM NA YOUTUBE

Już nie mrugam jak szalona i myślę, że całość wypadła bardzo naturalnie. Kamera staje się moim drugim narzędziem pracy. Oceńcie sami jak wypadło 🙂

 

Po czwarte: NOWE ZDJĘCIA I FILMIKI NA INSTAGRAMIE

Instagram to miejsce szybkiego kontaktu. Wrzucam tam znacznie więcej materiałów, jeśli macie ochotę zapraszam. 

 

Po piąte: NOWE STUDIA PODYPLOMOWE – PSYCHODIETETYKA

O tym, że ukończyłam już jakiś czas temu psychologię, na pewno Wam pisałam. Jednakże nie chwaliłam się, że rozpoczęłam w październiku studia podyplomowe na kierunku PSYCHODIETETYKA.
Planowalam to jeszcze przed obroną magisterki. Ten blog, to nie przypadek. 
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie studiów, kierunków – chętnie Wam poopowiadam jak to wygląda. Na pewno część z Was zastanawia się jaką drogę kariery wybrać, może moje doświadczenie pozwoli Wam podjąć właściwą decyzję. 🙂

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.