Blog posts

Post czy postanowienia noworoczne?

Post czy postanowienia noworoczne?

Uncategorized
– Puk, puk.
– Kto tam?
– Nowy Rok!
To mówicie, że bierzecie długopisy w dłoń i wypisujecie postanowienia noworoczne? Wyłączmy telewizor, facebooka, włączmy lekką muzykę, bądźmy rozsądni i piszmy. Przedstawiam Wam moje propozycje dla Was…

 LÓDZIZM

Blog powstał z myślą o Was, to była jedna z tych najlepszych decyzji w życiu. Zabawne, że wiem to po 8 miesiącach jego bytności? Powiem więcej, wiedziałam o tym już drugiego dnia (a może nawet dzień przed powstaniem…?).
Dzielenie się z Wami wiedzą, doświadczeniem, teorią, praktyką i przemyśleniami, odnośnie tego wszystkiego, co nadaje sens życiu, w dodatku w zwiększonej dawce – tyle mogę obiecać z czystym sumieniem. 
Nie będę skupiała się tylko i wyłącznie na psychologii jedzenia. Po co Wam jedynie sucha treść, której pełno na świecie? Motywacja, wsparcie, szukanie rozwiązania problemu – od tego jestem.


Szczęście, zdrowie, uroda, dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne, mądrość życiowa – to mnie interesuje, tym pragnę się dzielić, by to mnożyć. 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ…

sesji i kulis. Jest tyle piękna dookoła, które trzeba i należy pokazywać. Same znaczki, spowodowałyby w końcu początki oczopląsu… 🙂

DOŚĆ KALKULATORA

Nie miałabym na imię Martyna, gdybym nie chciała Was rozkochać w zdjęciach, które zawsze były moją bardzo amatorską pasją. Teraz już znacznie mniej amatorską, przekonacie się – będzie pięknie. 🙂

   

 

WIĘCEJ JEDZENIA!

Smacznie, zdrowo i kolorowo, w dodatku szybko i sycąco. Brakuje mi zapachu potraw, unąszących się na blogu – wrócą. 

 

 

DUŻO RUCHU

Motywacja i mimowolne gubienie kalorii, tego nam trzeba. Jak zapewne już wiecie, jestem człowiekiem z natury dość hedonistycznie nastawionym do świata, nie dla mnie surowe treningi i budowanie masy mięśniowej. Wolę lżejsze rozwiązania, te codzienne i jak najbardziej przyjemne. Wyszukuję coraz to nowsze i ciekawsze sposoby, w dodatku mam najlepszych pomocników i podpowiadaczy na świecie (muszę przyznać, że macie świetne pomysły).

 

 

WIĘCEJ FILMÓW

Czas rozbroić youtube.
Zacznij, pomyl się, zrób nienajlepiej, ale wykonaj zadanie, pokaż światu, zbierz opinię, dokonaj poprawek, ponownie wykonaj, daj do oceny, zbierz opinię, popraw – i tak właśnie dąż do ideału.
Bartek Popiel, utwierdził mnie w tym przekonaniu, dowiedziałam się, że na tej zasadzie działał Microsoft, a przecież Bill Gates był geniuszem. 
Podsumowując  – jeden film PSYCHODIETA TV w tygodniu. Uffff. Będzie się działo. 
 

 

 

WIĘCEJ WARSZAWY

…więcej Polski, więcej świata, czyli plener w akcji, a akcja w plenerze – dość czterech ścian.

 

 “Kto, jeśli nie Ty?”

W chwilach zwątpienia, tak zawsze powtarzała mi siostra (co prawda mówiła tak każdemu, ale naprawdę wierzyła w te słowa).Teraz ja mogę Was o to zapytać. To nie jest kwestia wiary, a wiedzy – wiem, że każdemu z Was może się udać. Życie to nie jest totolottek. To my podejmujemy wszelkie decyzje, niezależnie od tego jak los nami pokieruje, ile nad podaruje, a ile odbierze…
Chciałabym, byście poczuli się u mnie jak u siebie… To mój główny cel na 2014 rok.  

   

 

NOWY ROKU, bój się – nadchodzimy. 

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.