Blog posts

Jakim typem człowieka jesteś?

Jakim typem człowieka jesteś?

Uncategorized
Kim Ty jesteś? Ty który siedzisz przed swoim monitorem?

Piszę dla Was od mniej więcej siedmiu miesięcy. Zdążyliście już mnie nieco poznać – wiecie kim jestem, dlaczego piszę i o czym.
Teraz moja kolej, czas aby i ja dowiedziała się nieco o Was. 
Kim Wy jesteście? Co robicie na co dzień i od święta? Dlaczego mnie czytacie? Jak tu trafiliście? A może macie swoje blogi? Każdy z Was, to wspaniała historią, podzielcie się nią jeśli tylko macie ochotę.
“Idąc czyimiś śladami, nigdy go nie dogonisz…” to cytat, który nieustannie krąży mi po głowie, co gorsza, nie potrafię stwierdzić skąd go znam.
Nawet nie zauważyłam, jak zebrało się około 20 tysięcy unikalnych użytkowników.
Wiem, że tam jesteście i dziękuję Wam za to.
Wasze komentarze i maile to największy motywator jaki mógł kiedykolwiek powstać.
Dziś pakuję torbę i wyruszam na Blog Forum Gdańsk 2013, na który się dostałam.
Dziękuję Wam, to w ogromnej wierze Wasza zasługa.
Chciałabym mieć długą lekturę Waszych słów po powrocie :-)!
Poznajmy się. 
Jestem Martyna, a Ty?

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.