Blog posts

PRZYSIADAMY PRZEZ 30 DNI – SQUAT CHALLANGE, czyli najlepsze ćwiczenia na pośladki

PRZYSIADAMY PRZEZ 30 DNI – SQUAT CHALLANGE, czyli najlepsze ćwiczenia na pośladki

Uncategorized
Dawno już nie było rozruchu na blogu, zatem czas nie tylko na motywację, ale także na DZIAŁANIE!
Podobno najlepsze ćwiczenia na pośladki i uda, cóż to takiego? Przysiady. Czas i na nas!

 

Co to za akcja?
Robimy przysiady według powyższej rozpiski. Ściągnijcie sobie poniższy program, wydrukujcie i zawieście w widocznym miejscu.
Ile trwa?
30 dni, co nie znaczy, że ktokolwiek musi przestać po upływie tego czasu.
Skąd wiem, że działają?
Od Was. Jedna z czytelniczek zachwycona efektami swojej pracy, podsunęła mi ten pomysł.
Co dają?
Rzeźbią i unoszą pośladki, zmniejsza się także obwód ud.Wspierają walkę z cellulitem.
Marta: Dziewczyny!
Szczerze mówię, że to działa, robiłam przez miesiąc, doszłam do 200,
minął kolejny miesiąc i mój mężczyzna nie może oderwać wzroku do mojej
pupy Tylko trzeba dać im czas… chętnie do nich wrócę i jeszcze trochę popracuję nad pupą.
Olga: Przysiady to jedne z najbardziej znanych ćwiczeń, a działają cuda.
Magdalena: Ja jestem dowodem
– działają. Zmieniają wygląd pośladków, są mniej wiotkie (bardziej zbite)
i unoszą się. Zamierzam jednak powtórzyć te 30 dni jeszcze raz dla
jeszcze większych efektów. Tylko musi być prosty kręgosłup. Najgorzej było na początku, bo nie
mogłam znaleźć idealnej pozycji. Potem tak wpadłam w rytm, że nawet to
250 zrobilam . Małym problemem były zakwasy, które na końcu troszkę bolały , ale to trzeba zignorować…
Jak prawidłowo wykonać przysiad?
Źródło: running.competitor.com
UWAGA!
 Jeśli jest dla Was zbyt trudny, zmniejszcie ilość wykonywanych ćwiczeń na przykład o połowę. Jeśli jakkolwiek zdrowie Wam nie pozwala – nie ćwiczcie. Pamiętajcie, że te ćwiczenia obciążają kolana.
 W razie wątpliwości czy możecie wykonywać przysiady, skonsultujcie się z lekarzem.
Trener personalny
Pani Marta: Trzymam
za Was kciuki. Ewentualnie jak ktoś nie ma ochoty na tak dużą liczbę
powtórzeń, wysiłek można zintensyfikować i zrobić mniejszą ilość
squat’ów, ale z obciążeniem i w seriach jeśli nie posiadacie sztangielek (ciężarków) to można wykorzystać
chociażby butelki z woda mineralną, jednak rozpoczęcie pracy z
obciążaniem sugerowałabym po tygodniowym przygotowaniu mięśni,
treningiem bez obciążenia Squat’y działają naprawdę rewelacyjnie.
Co do wątpliwości dotyczącej kolan, to starajcie się, aby kolana nie
przekraczały środka stopy, siadamy do tyłu (ruch podobny – wybaczcie –
jak na toalecie w pociągu
) wówczas nie obciążamy kolan. Dodatkowo ruch nie może być za płytki,
staramy się zejść do kąta 90 stopni (między udem a łydką). Powodzenia!

Kto ćwiczy razem ze mną? 🙂

Dopisujcie się w komentarzach – byśmy wiedziały ile nas będzie.

 

ZOBACZ TEŻ:

 

(Visited 114 990 times, 115 visits today)

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.

234 Comments

  1. Woogie Boogie
    Wrzesień 13, 2013 at 4:04 pm
    Reply

    Niestety moje kolana wyrażają sprzeciw 😐

    • Woogie Boogie
      Wrzesień 16, 2013 at 3:39 pm

      Spróbowałam i jednak się przyłącze. Gdy tylko pojawi się ból podczas przysiadów zrobię sobie przerwę. Póki co większy ból sprawia mi chodzenie 🙂

    • ..::PankinkA::..
      Luty 14, 2014 at 8:39 pm

      żeby mniej obciążać kolana wystarczy wsunąć sobie pod stopy jakieś podwyższenie np. hantelki, albo ćwiczyć w szpilkach 😀

    • Anonimowy
      Styczeń 16, 2015 at 5:51 pm

      Mnie niestety bolą strasznie krzyże, gdy robie takie przysiady jak na obrazku. Myslicie że źle je wykonuje ?

    • Lena
      Sierpień 15, 2015 at 3:55 pm

      Moje kolana na poczatku bolały ale jest ok. Zobaczymy jaie efekty beda za miesiac

  2. Anna Ciupa - Singamshetty
    Wrzesień 13, 2013 at 4:17 pm
    Reply

    Jestem na 18 dniu! I kocham squaty :))))) pupa się unosi, skóra napina 🙂 a i uda wyglądają o niebo lepiej :))))

  3. Anonimowy
    Wrzesień 13, 2013 at 4:27 pm
    Reply

    spróbuję, ale z moimi kolanami ułożonymi w x nie wiem czy nie odpuszczę po dwóch dniach…

  4. Anonimowy
    Wrzesień 13, 2013 at 4:30 pm
    Reply

    Ja ja i jeszcze raz ja UWIELBIAM motywację grupową;) Mam tylko jedną nadzieje a mianowicie że obwód ud się zmniejszy a nie zwiększy przez rozbudowane mięśnie! A więc do niedzieli!! MO

  5. Anonimowy
    Wrzesień 13, 2013 at 4:54 pm
    Reply

    Ja się dopisuję! 😀 ale nie wiem czy wytrzymam te końcowe dni 😮 250 przysiadów? wooow, ale spróbuję, bo na pewno warto! 😉

  6. PuchMarny
    Wrzesień 13, 2013 at 4:54 pm
    Reply

    Jestem na 14 dniu wyzwania – niestety przy ilości 130 powtórzeń nie mam później pary w nogach na resztę treningu (w sumie ok 75min. ćwiczeń) dlatego od dziś schodzę ze 130 powtórzeń do 70 – jak zacznę dawać radę po tym ćwiczyć jeszcze pozostałe programy to wtedy zacznę zwiększać powtórzenia 🙂

  7. Renfl
    Wrzesień 13, 2013 at 5:05 pm
    Reply

    Ja również spróbuję, choć moja kondycja jest beznadziejna. Najwyżej po prostu będę robić ich mniej, ale przynajmniej regularnie.
    Miło, że organizujesz tę akcję, bo mam straszne problemy z motywacją, a w grupie raźniej 🙂

  8. Joanna
    Wrzesień 13, 2013 at 5:31 pm
    Reply

    wyzwania są nie dla mnie 🙂 ja robię od dwóch miesięcy codziennie po 100 przysiadów, niekiedy po 200 🙂 efekty są ! powodzenia 🙂

  9. Panna2w
    Wrzesień 13, 2013 at 5:34 pm
    Reply

    Mi nic nie dolega, biore udzial 🙂

  10. setterka
    Wrzesień 13, 2013 at 5:50 pm
    Reply

    O tak,na pośladki squaty najlepsze:)

  11. Agnes Juszczyk
    Wrzesień 13, 2013 at 6:01 pm
    Reply

    Jeśli mogę coś zasugerować…
    to proponuję dodać do przysiadów obciążenie- może to być woda mineralna włożona do plecaka, trzymana w dłoni, lub profesjonalne obciążenie.
    Na początku ćwicz wolno i dokładnie- jak będziesz mieć opanowaną technikę to wtedy pozwól sobie na szybsze ruchy.
    250 squats? 🙂 nie jest możliwe aby wykonać 250 dobrych technicznie przysiadów.. skupcie się na kilku w paru seriach z obciążeniem- efekt będzie lepszy, a kolana nie będą boleć!

    • admin
      Wrzesień 13, 2013 at 6:40 pm

      Dziękujemy za rady 🙂 Pewnie dopiero paru dniach będziemy miały swoje przemyślenia 🙂

  12. Jus tine
    Wrzesień 13, 2013 at 6:13 pm
    Reply

    Do dzieła wszyscy! Pozdrowienia 🙂

    Co tak naprawdę myślimy mówiąc 'zaburzenia odżywiania'? http://www.dzisiejsza-nadzieja.blogspot.com

  13. eM
    Wrzesień 13, 2013 at 6:36 pm
    Reply

    Czytałam gdzieś że wystarczy dziennie 15 minut żeby poprawić wygląd swojej pupy:) Zapraszam cie serdecznie na mojego nowego bloga, tak jak obiecałam tak już jest:) http://szczypta-soli.blogspot.com/

  14. fantazjazdrowegosmaku
    Wrzesień 13, 2013 at 6:54 pm
    Reply

    Ćwiczyłam, dotarłam do końca i wszystkim bardzo gorąco polecam. Efekty są widoczne, tyłeczek podniesiony, kondycja lepsza. Same superlatywy ;)) Sama zastanawiam się, że nie zmierzyć się z druga serią!!! ;D

    • admin
      Wrzesień 14, 2013 at 12:32 pm

      Dołącz do nas i zmierz się 🙂 W grupie raźniej!

  15. Ola Rubińska
    Wrzesień 13, 2013 at 7:27 pm
    Reply

    ja robię już 15 dni coś takiego: http://instagram.com/p/dwnYtlAmrV/ zdycham, bo kolana bolą, ale się nie poddaję 😀 zachęcam bo to naprawdę fajna rzecz :d

  16. Żaneta Szczypior
    Wrzesień 13, 2013 at 7:35 pm
    Reply

    Zapisuje sie ale dziele na pol przez kolana;)

  17. Żaneta Szczypior
    Wrzesień 13, 2013 at 7:36 pm
    Reply

    Zapisuje sie ale dziele na pol przez kolana;)

  18. sayuri
    Wrzesień 13, 2013 at 7:37 pm
    Reply

    PRZYŁĄCZAM SIĘ 🙂

  19. Artina
    Wrzesień 13, 2013 at 8:59 pm
    Reply

    napewno podejmę kolejne wyzwanie razem 😀

  20. Olga Kozieł
    Wrzesień 13, 2013 at 9:01 pm
    Reply

    Ja! 🙂

  21. Anonimowy
    Wrzesień 13, 2013 at 9:13 pm
    Reply

    O taaak!

  22. Anonimowy
    Wrzesień 13, 2013 at 9:54 pm
    Reply

    Obecna :):)

  23. Anonimowy
    Wrzesień 13, 2013 at 11:01 pm
    Reply

    I ja!

  24. Aneta
    Wrzesień 13, 2013 at 11:14 pm
    Reply

    Ja też się postaram dołączyć do akcji. Chociaż nie wiem czy po kilku dniach moje kolana nie wyrażą sprzeciwu:D

  25. coccinella1
    Wrzesień 14, 2013 at 1:35 am
    Reply

    ja tez sie dałaczam!!!!

  26. Luiza Rybicka
    Wrzesień 14, 2013 at 4:16 am
    Reply

    ja również! 🙂

  27. KasiaS1980
    Wrzesień 14, 2013 at 5:44 am
    Reply

    Ja tradycyjnie już spróbuję, choć nie wiem na ile mi to wyjdzie, bo kolana również lubią sobie stroić fochy. Ale podejmę to wyzwanie 🙂

  28. Starkatka
    Wrzesień 14, 2013 at 7:34 am
    Reply

    Dołączam

  29. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 8:36 am
    Reply

    ja też! 😉

  30. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 9:05 am
    Reply

    ja tyle osób, to i ja 🙂 Ostatnio też robiłam, doszłam do 180 i jakoś zaprzestałam :/ od jutraa znowu do dzieła

  31. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 9:11 am
    Reply

    przyłączam się do wyzwania!
    ~kiddo.

  32. jojoasiam
    Wrzesień 14, 2013 at 9:30 am
    Reply

    40 squats dla początujących to wygórowana liczba, zwłaszcza jeżeli chce się je poprawnie wykonać. Ćwiczenia jednak są skuteczne i wszystkim polecam.

  33. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 9:50 am
    Reply

    Też chce sie zmierzyć z wyzwaniem 🙂 ciekawe czy tym razem dotrwam do końca…trzymam za wszystkich kciuki oczywiście za siebie najmocniej 😉 powodzenia

  34. Karolina
    Wrzesień 14, 2013 at 10:58 am
    Reply

    przyłączam się! Żałowałam, że stchórzyłam przy grupowym ćwiczeniu boczków, więc teraz sobie nie odpuszczę 🙂

  35. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 11:05 am
    Reply

    Kocham wszystko co działa na mięśnie pośladków i późniejsze zakwasy! więc się przyłączam 🙂 super akcja! oby więcej takich w przyszłości! Nazywam się Ania i po 30 dniach pochwalę się efektami 🙂

    • admin
      Wrzesień 14, 2013 at 12:31 pm

      To cudnie, czekamy na wyniki! 🙂

    • Anonimowy
      Listopad 18, 2013 at 6:44 pm

      Zaczynam od dzisiaj!

    • Anonimowy
      Styczeń 2, 2016 at 8:21 pm

      zaczne od dzisiaj,oby zakwasów nie bylo xd 😉

  36. Agata Wiśniewska
    Wrzesień 14, 2013 at 1:31 pm
    Reply

    Zaczynam od dzisiaj 😉

  37. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 1:39 pm
    Reply

    ja tez 🙂
    już jedną akcje przetrwałam i były efekty 🙂

  38. Monika
    Wrzesień 14, 2013 at 2:13 pm
    Reply

    to może i ja:)

  39. emilianka
    Wrzesień 14, 2013 at 2:24 pm
    Reply

    a ja od jutra zaczynam i co tydzień będę zdawała relację z poczynań:)

    • emilianka
      Wrzesień 15, 2013 at 10:58 am

      jednak zaczęłam dzień wcześniej i po pierwszym dniu pojawiły się małe zakwasy ale mimo tego zrobiłam kolejne 55 🙂

    • emilianka
      Wrzesień 17, 2013 at 5:28 pm

      dziś 4 dzień więc przerwa ale od wczoraj ćwiczę również tiffany rothe-ledwo się ruszam ale już nie mogę się doczekać efektów w połowie października:D

    • emilianka
      Wrzesień 18, 2013 at 2:42 pm

      i już 70 za mną:)ciężko jest trochę ale jak widzę jak zanika cellulit na udach to mam kopa na nastepne:)

    • emilianka
      Wrzesień 20, 2013 at 3:08 pm

      80 już za mną 😀 zauważyłam, że codziennie jest łatwiej!da się wy3mać;]

    • emilianka
      Wrzesień 29, 2013 at 5:08 pm

      już 140 za mną i czuję gdzie mam mięśnie na pupie bo bolała lekko wczoraj:)

  40. Z Pamiętnika Dietetyka
    Wrzesień 14, 2013 at 2:58 pm
    Reply

    Te 250 przysiadów mnie przeraziło 😀 Nie wiem czy wytrzymam, ale w sumie dlaczego nie spróbować? Zdecydowanie lepiej spróbować i ewentualnie zrezygnować niż nie podjąć wyzwania 🙂

    • admin
      Wrzesień 14, 2013 at 3:00 pm

      Pewnie Kochana! Powiem, że mnie ostatni dzień też zastanawia… Ale róbmy, nawet połowę, byleby się poruszać! 🙂

  41. Anna Star
    Wrzesień 14, 2013 at 4:13 pm
    Reply

    Przyłączam się! Już dziś zrobię 40 na rozruch. Dorzucę do tego wyzwania tiffoczki i na pewno pochwalę się efektami.

  42. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 4:23 pm
    Reply

    Dołączam ! Postaram się zmotywować również przyjaciółkę ;d Także ja i Pyśka zaczynamy od dziś
    Trzymam kciuki za wszystkie !

  43. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 4:49 pm
    Reply

    Od jutra startujemy ! <3

  44. Agnieszka Jastrząbek
    Wrzesień 14, 2013 at 6:13 pm
    Reply

    czy ktoś już robił może połowę i widzi jakiekolwiek efekty..? Codziennie robię jeszcze Tiffany i nie wiem czy wytrzymam jeszcze takie uderzenie, tym bardziej, że przysiady to mój koszmar z lekcji wf-u 😉

    • admin
      Wrzesień 14, 2013 at 6:28 pm

      Agnieszka, poczytaj sobie komentarze – juz się wypowiadaly takie osoby. Poza tym w poście możesz pczeczytać opinie innych kobiet i trenera personalnego.

  45. miss_independent
    Wrzesień 14, 2013 at 9:19 pm
    Reply

    chętnie dołączę, jednak ze zmniejszoną ilością przysiadów bo dołączę je do zestawu ćwiczeń które ostatnio wykonuję 😀

  46. Mentolada
    Wrzesień 14, 2013 at 9:43 pm
    Reply

    Super, że trafiłam na to wyzwanie właśnie dziś! Oczywiście dołączam. W swoich treningach często dodaję ćwiczenia na pośladki, a taki deser na pewno przyniesie lepsze rezultaty! Do boju!!! 🙂

  47. Anonimowy
    Wrzesień 14, 2013 at 10:44 pm
    Reply

    Biorę udział 😀

  48. StyleNightcap
    Wrzesień 14, 2013 at 11:27 pm
    Reply

    Biorę się za to! Teraz! Wiem, że nie ma czegoś takiego jak 'od jutra', bo ono nigdy nie następuje! Dzięki, kochana. Ale mnie zmotywowałaś 🙂

  49. Lola
    Wrzesień 15, 2013 at 7:06 am
    Reply

    Ja też dołączam do wyzwania :). Dam radę, a co :)! W końcu to nie zabiera nie wiadomo ile czasu, a jakie mogą być efekty :)!

  50. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 8:02 am
    Reply

    również dołączam do wyzwania:)

  51. gapcioszek
    Wrzesień 15, 2013 at 8:05 am
    Reply

    Jestem z Wami! Pomysł jest naprawdę genialny 🙂 Dobrze, że natrafiłam na ten artykuł dzisiaj to zacznę razem ze wszystkimi ^^

  52. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 8:32 am
    Reply

    jestem i ja 🙂

  53. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 9:01 am
    Reply

    Dołączam 🙂

  54. Sue
    Wrzesień 15, 2013 at 9:32 am
    Reply

    Dołączam się. 🙂

  55. Rudzielec
    Wrzesień 15, 2013 at 9:54 am
    Reply

    Będę przyszysiadać 🙂 dam z siebie wszystko!

  56. Agnieszka na opak
    Wrzesień 15, 2013 at 10:20 am
    Reply

    Również się dołączam!:)
    Jednak mam pytanie w kwestii powtórzeń. Wykonujemy je w jednej serii czy rozbijamy na kilka?

  57. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 10:22 am
    Reply

    Jestem już po pierwszej czterdziestce, mam nadzieję że dotrwam do końca ! :)))))

  58. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 10:23 am
    Reply

    No dobra, sprobuje! Cwicze z Ewka, ale moge poszerzyc zakres cwiczen, hah:) 3-majcie kciuki!!!!!!!

  59. Aga
    Wrzesień 15, 2013 at 10:25 am
    Reply

    ruszam z Wami, chociaż po pierwszej próbie w lipcu nie widziałam efektów; ale może "przysiadałam' nie tak jak powinnam 🙂

  60. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 1:32 pm
    Reply

    Biorę udział 🙂

  61. Jannat
    Wrzesień 15, 2013 at 3:15 pm
    Reply

    Ciesze sie ze trafilam na tego bloga i ten post bo wlasnie zbiega sie on z moim postanowieniem walki z tluszczykiem wiec rowniez w to wchodze! W koncu razem zawsze razniej;)

  62. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 5:16 pm
    Reply

    I'm all in 🙂

  63. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 5:17 pm
    Reply

    Wchodzę w to

  64. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 5:27 pm
    Reply

    zgłaszam się i ja!

  65. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 7:03 pm
    Reply

    ja już po 🙂

  66. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 7:31 pm
    Reply

    Piszę się! Trzeba pewnie w pewnym momencie podzielić liczbę przysiadów przez 2 conajmniej 😉 Najważniejsze, że w dobrum rytmie: http://www.youtube.com/watch?v=ylT16QB6Uig&feature=share

  67. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 7:39 pm
    Reply

    Dobra, zrobię drugą serię 😀 P.s. zdrowe kolana nie bolą jak się robi dobrze technicznie

  68. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 7:41 pm
    Reply

    Zgłaszam się 😀

  69. Mackabella
    Wrzesień 15, 2013 at 7:55 pm
    Reply

    Ten sam program znalazłam jakiś czas temu na którymś z blogów i już jestem z nim od tygodnia! Liczę na super efekty 🙂

  70. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 8:22 pm
    Reply

    Ja ćwiczę! 🙂

  71. Anonimowy
    Wrzesień 15, 2013 at 9:27 pm
    Reply

    już po <3

  72. Anonimowy
    Wrzesień 16, 2013 at 4:43 am
    Reply

    I mamy drugi dzień wspólnego wyzwania…!! dla odważnych proponuję zrezygnować dodatkowo na 30 z czegoś czego sobie w normalnch warunkach ciężko odmówić ( 10 kawałek ciasta siedząc przy stole, tabliczka czekolady która jak jest otwarta to szkoda żeby się zmarnowała itp. itd) a może po 30 dniach przekonamy się że jednak nie jest to takie niezbędne…;)
    POWODZENIA !! MO

  73. Anonimowy
    Wrzesień 16, 2013 at 6:22 am
    Reply

    zaczynam dzisiaj

  74. Adrianna Kotowska
    Wrzesień 16, 2013 at 10:05 am
    Reply

    Ja się nie dołączam, ale na tyłek proponuję jeszcze jako dopełnienie proste napinanie mięśni przy siedzeniu, np. oglądając tv lub siedząc przy komputerze. Napiąć, potrzymać z 5 sekund, puścić i tak po kilka razy w ciągu dnia. Myślę, że nie zaszkodzi korzystać z każdej chwili na ćwiczenia 😉 Co do typowych ćwiczeń, to robiłam kiedyś "8 minute buns" (youtube) i po tym można poczuć, że istnieje taka część ciała jak dupa (w razie jakby ktoś zapomniał) :O

  75. Anonimowy
    Wrzesień 16, 2013 at 11:58 am
    Reply

    Biorę udział. 🙂

  76. Anonimowy
    Wrzesień 17, 2013 at 10:03 am
    Reply

    jestem ! wraz z boczkami biore sie do roboty !

  77. Magda
    Wrzesień 17, 2013 at 12:11 pm
    Reply

    Mam pytanie do wszystkich ćwiczących. Wczoraj był drugi dzień, zrobiłam 55 przysiadów. Dzisiaj nic nie czuje, żadnych zakwasów :(( nie wiem czy to ja robie cos źle, czy może po pierwszych dniach tez nie czułyście zakwasów?

    • Anonimowy
      Wrzesień 17, 2013 at 5:32 pm

      ja na 3 dzień czułam wszystkie mięśnie ud-sprawdź czy dobrze wykonujesz na pewno przysiady;)

    • Anonimowy
      Wrzesień 17, 2013 at 7:15 pm

      Ja na 2 dzień ledwie wstałam z łóżka…

    • Anonimowy
      Styczeń 3, 2016 at 10:00 am

      po ilu seriach zauwazy sie efekty?

  78. Anonimowy
    Wrzesień 17, 2013 at 2:06 pm
    Reply

    też spróbuję 🙂

  79. Klinika Szczęścia
    Wrzesień 18, 2013 at 9:10 am
    Reply

    Ja też bardzo chętnie! Już ćwiczyłam jakieś dwa miesiące temu i efekty były fantastyczne (ale pojawiły się po około 2 miesiącach ćwiczeń). Za to teraz uwielbiam moją pupę i chętnie nad nią jeszcze popracuję! 😉

  80. Anonimowy
    Wrzesień 18, 2013 at 12:46 pm
    Reply

    A ja jestem dopiero na 4 dniu i mam dziś przerwę i o mało bym o niej zapomniała! 😀

  81. Anonimowy
    Wrzesień 18, 2013 at 7:01 pm
    Reply

    czy to prawda ze jeszcze bardziej rozbudowują sie uda a nie szczupleja???
    mam juz rozbudowane uda i nie chciałabym im jeszcze dołożyc ;/

    • Anonimowy
      Wrzesień 19, 2013 at 10:50 am

      Mnie wyszczuplały… 🙂

  82. Annabelle Beauty
    Wrzesień 19, 2013 at 12:46 pm
    Reply

    Mega motywacja! Też chcę takie pośladki 😀
    Od dzisiaj zaczynam 🙂

  83. Martyna
    Wrzesień 20, 2013 at 6:59 am
    Reply

    Dopiero dziś zobaczyłam tę akcję ale przyłączam się mimo wszystko:) Pierwsze 40 przysiadów zrobione!

  84. Anonimowy
    Wrzesień 20, 2013 at 4:22 pm
    Reply

    To ja tez musze dac rade… dzisiaj zaczynam 🙂

  85. MissSha
    Wrzesień 21, 2013 at 12:25 pm
    Reply

    Przymierzam się do pracy nad sobą… wiem wiem, trzeba TERAZ. Podjąć decyzję i działać. Robię jeszcze rozeznanie w Choakowskiej i Mel B. Ułoże plan i do dzieła! SQUAT CHALLANGE też wplotę w plan, a co! 🙂

  86. Anonimowy
    Wrzesień 22, 2013 at 1:37 pm
    Reply

    To i ja dołączam od dziś!
    pozdrawiam, Ola.

  87. Aneta H
    Wrzesień 22, 2013 at 7:09 pm
    Reply

    Zaczynam od jutra 🙂 Trzymajcie kciuki 🙂

  88. Anonimowy
    Wrzesień 25, 2013 at 10:58 am
    Reply

    dołączyłam, ale dopiero dziś 🙂

  89. Anonimowy
    Wrzesień 26, 2013 at 5:50 am
    Reply

    No to ja jest po 40, nie jest ze mną dobrze, ale to pewno ze względu na zapalenie oskrzeli 😛

  90. Ann288
    Wrzesień 26, 2013 at 7:08 am
    Reply

    Dołączam dzisiaj !!

  91. zorientowana21
    Wrzesień 30, 2013 at 5:41 pm
    Reply

    Witam !
    Ja juz na 17 dniu ! 🙂 Rzeczywiscie jest różnica 🙂 Dzieewczyny do dzieła ! 😀 😉

  92. Katarzyna Kukulska
    Październik 2, 2013 at 11:10 am
    Reply

    Ja już od dawna robię przysiady i moja pupa wygląda o niebo lepiej 🙂 skaczę też na skakance, ćwiczę skalpel Ewki Ch, teraz myślę jeszcze zacząć biegać 🙂

  93. Anonimowy
    Październik 3, 2013 at 5:58 am
    Reply

    Troche pozno ,ale takze dołaczam.Bedzie to fajne dopelnienie siłki .Mam bzika na punkcie pupy ,wiec cos dlamnie 🙂 Zreszta w grupie siła 🙂

  94. Anonimowy
    Październik 3, 2013 at 6:04 am
    Reply

    no to jazda 🙂 tez dolaczam,ale lekko modyfikuje i dorzuce hantelki zmniejszaajc liczbe powtorzen 🙂

  95. Wariacje Rudej
    Październik 3, 2013 at 7:14 am
    Reply

    Hej : ) Właśnie zaczęłam robić i czekam na efekty! Pozdrawiam.

  96. Anonimowy
    Październik 7, 2013 at 9:08 pm
    Reply

    Zaczynam od dziś 😀 Trzymajcie kciuki 😛

  97. Anonimowy
    Październik 8, 2013 at 9:12 pm
    Reply

    Zaczelam od dzisiaj !!! Co tydzien bede sie meldowac! Sarah

  98. Anonimowy
    Październik 21, 2013 at 3:56 pm
    Reply

    Robię dziś 18 dzień.. Z każdym kolejnym mam wrażenie, że coraz gorzej mi idzie i coraz mniej poprawnie je wykonuję.. ;/

  99. Jolanta Szyndlarewicz
    Październik 21, 2013 at 4:37 pm
    Reply

    dziś zrobiłam 80 sztuk. Przyznam szczerze, że fajnie czuć uda:) …. ja dodatkowo chodze na stepperze … mam nadzieję dotrwac do końca i kontynuowac:)

  100. Anonimowy
    Październik 22, 2013 at 6:06 pm
    Reply

    hej a jak wasze uda wygladaja po tym ? czy uda tez szczupleja ? moze ktos wrzucilby jakies zdjecie przed i po cwiczeniach ?

  101. Anonimowy
    Październik 22, 2013 at 8:04 pm
    Reply

    JA DZISIAJ ROBIŁAM 70 ALE MARTWI MNIE TO ZE NIE MAM ANI ZAKWASÓW ANI NIC.. CZY TO OZNACZA ZE ZLE JE WYKONUJE ?

  102. ŁowcaAutografów
    Październik 23, 2013 at 4:13 pm
    Reply

    jestem już przy 150 ale obawiam się, że będę musiała przestać… odcinek lędźwiowy boli mnie nie do zniesienia.. jakby mi ktoś wbił w niego coś ostrego.. 🙁 jest coś, co mogę z tym zrobić?

  103. svarowska AK
    Październik 24, 2013 at 12:55 pm
    Reply

    ;d ja też się dołączam xD

  104. Anonimowy
    Październik 31, 2013 at 3:51 pm
    Reply

    Rowniez sie przylaczam wczoraj zrobilam 50 i niestety zakwasy sa ale sie nie poddam robie dalej

  105. Anonimowy
    Listopad 5, 2013 at 6:16 pm
    Reply

    ja dzis zaczynam:) i mam pytanie: robicie te przysiady w seriach czy naraz wszystkie bo nie wiem czy dam rade w ciagu zrobic 100 czy 200 przysiadow… czekam niecierpliwie na odpowiedz

    • admin
      Listopad 5, 2013 at 6:34 pm

      ja wykonywalam 30 – 40, ale są osoby które wolały robić na raz. Znajdź swoją metodę 🙂

    • Anonimowy
      Listopad 17, 2013 at 5:57 pm

      Ja robię na raz. W tej chwili jestem na 7 dniu. Na początku miałam takie zakwasy, że ledwo chodziłam. Dziś już prawie zapomniałam co to zakwasy, a 80 przysiadów zrobiłam bez problemu. Dodam, że po pierwszych 40 przysiadach myślałam, że ten plan treningowy jest wręcz niemożliwy. Dziś jestem pewna, że kiedy przyjdzie czas na 250, zrobię je! 😀 Czuje jak z każdym dniem moje mięśnie są mocniejsze. Przy dużej ilości przysiadów ważne jest tempo (wolne) i oddech (nie wstrzymujcie oddechu i nie oddychajcie zbyt szybko). Ja ćwicząc koncentruje się na oddechu, wdech nosem i wydech ustami, staram się cały czas go regulować, dzięki czemu nie dostaje zadyszki i dłużej jestem w stanie wytrzymać 😉

  106. Anonimowy
    Listopad 6, 2013 at 12:31 pm
    Reply

    zaczynam od dzisiaj.zobaczę ile wytrwam dni….

  107. Anonimowy
    Listopad 11, 2013 at 7:38 am
    Reply

    ale człowiek jest leniwcem …..tylko się gada nie moge schudnąć nie moge a jak można jak nic się w tym kierunku nie robi 20 przysiadow zamiast czterdziestu od 6 listopada żenada…..
    kiedy przyjdzie motywacja ????? kiedy?

  108. Anonimowy
    Listopad 11, 2013 at 2:14 pm
    Reply

    14 dzien za mna…

  109. Anonimowy
    Listopad 12, 2013 at 7:26 pm
    Reply

    Ile robić przysiadów z hantlami 2 kg?

  110. Izabela Perkowska
    Listopad 24, 2013 at 8:26 pm
    Reply

    Świetny blog, pierwszy raz jestem tutaj, a jestem bardzo zachwycona, pozdrawiam i zapraszam do siebie izkastyle.blogspot.com

  111. Kasia Trololo
    Listopad 26, 2013 at 5:08 pm
    Reply

    Dołączam się! 🙂 Przede mną 4 dzień, ilość troszkę sobie zwiększyłam, mam nadzieję, że niedługo zobaczę efekty. 🙂 Oj, zakwasy są. 🙂

  112. Patrycja Blond
    Listopad 26, 2013 at 7:38 pm
    Reply

    można robić jakieś przerwy? Np. 20 przysiadów, przerwa 10 minuta i dalej?

  113. Patrycja Blond
    Listopad 26, 2013 at 7:38 pm
    Reply

    przerwa minutowa 😛 (gdzie dziesięć) :O

  114. Edyta K
    Listopad 28, 2013 at 12:18 pm
    Reply

    ja zaczełam przysiady od wczoraj 🙂 + ćwiczenia na pośladki z Mel B od 4 dni 🙂 foto zrobione 😀 .. mam powera jak nigdy! 😀 Zastanawiam sie co z tymi dziewczynami które zaczynały we wrześniu 😛 czy były jakies efekty na sam koniec?

  115. Anonimowy
    Listopad 28, 2013 at 3:50 pm
    Reply

    niestety motywacji starczylo mi na 24dni… obym szybko odzyskała moja motywacje

  116. karamba
    Grudzień 1, 2013 at 5:59 pm
    Reply

    Jak zaczynałam, wydawało mi się niemożliwe żebym zrobiła 250 .. Po tych pierwszych 40 prawie zemdlałam i przez trzy dni wręcz się czołgałam z powodu zakwasów 😉 teraz jestem na 26 dniu i naprawdę dotarcie tak daleko jest realne! 🙂 widzę różnice w jędrności ud i bioder ( z tyłkiem nie było problemów większych przed ćwiczeniami). Jak skończę przysiady, zabieram się za boczki! 🙂

  117. Katinka90
    Grudzień 4, 2013 at 5:01 pm
    Reply

    Ja robię przysiady od dłuższego czasu, tak co trzy dni robię tą samą ilość, a po trzech dniach podwyższam ją o 10 kolejnych 🙂 dupka jest uniesiona i co raz bardziej jędra, opczątki były trudne, ale z dnia na dzień jest co raz prościej i gdy nie zrobię przysiadów mam wyrzuty sumienia 😉 robię je także z brzuszkami w tej samej ilości 😉 Polecam 😉

  118. Anonimowy
    Grudzień 4, 2013 at 5:43 pm
    Reply

    Skończyłam i efekty są zaskakujące, było ciężko, ale się nie poddałam. Na początku nie wierzyłam, że zmiany będą aż tak widoczne. 🙂 Teraz polecam to wszystkim znajomym 🙂
    Niedługo przyłączę się do kolejnej akcji i po skończeniu postaram podzielić się wynikiem 🙂
    Pozdrawiam 🙂

  119. Anonimowy
    Styczeń 6, 2014 at 7:16 pm
    Reply

    mam pytanie co ta dziewczyna jeszcze robila, ze tak jej boczki spadly? jakie cwiczenia oprocz przysiadow?

  120. Anonimowy
    Styczeń 7, 2014 at 5:58 pm
    Reply

    Dziewczyny ja mam pytanie. ja już zaczęłam i jestem na 7 dniu w udach jest troszeczkę różnica, miałam w 6 dniu płaski brzuch a na wieczór dostałam tego,, ochydnego,, brzucha. I chce was się spytać czy wy używaliście diety czy tylko ćwiczyli? ograniczyłam słodycze, mniej jem ale brzuch mam nadal. co zrobić???

  121. Anonimowy
    Styczeń 12, 2014 at 6:51 pm
    Reply

    zaczynam 🙂
    zobaczymy czy kolana pozwolą mi wytrwać do końca, bo czasem odmawiają mi posłuszeństwa
    pozdrawiam 🙂

  122. Ewa Grajewska
    Styczeń 22, 2014 at 12:43 pm
    Reply

    Właśnie skończyłam wyzwanie! Super uczucie! Miałam momenty załamania przy 21 dniu (180 przysiadów), było mi ciężko. Jednak stwierdziłam, że się nie poddam i powolutku udało mi się skończyć. Nigdy też z reguły nie robiłam całej puli na danym dzień jednym ciągiem. Robiłam tyle ile mogłam – na początku dzieliłam serię na 2,3, 4,5 części I robiłam tyle, ile dałam radę na raz. A potem tyle ile mi małe dziecko pozwoliło 😉 Jednak po 3 tygodniach ćwiczeń robiłam jak najwięcej przysiadów, potem parę oddechów, 1-2 min. przerwy i znowu tyle ile dam radę, no i tak aż do końca serii (pierwszy rzut to było tak ok. 100 przysiadów na raz, a potem różnie 😉 ) Na zakończenie muszę sobie jeszcze tylko zrobić zdjęcie strategicznych części i porównać z fotkami z pierwszego tygodnia przysiadania :)))

    • admin
      Styczeń 22, 2014 at 12:46 pm

      Gratulacje! Mega osiagnięcie! 🙂

  123. Anonimowy
    Styczeń 22, 2014 at 2:57 pm
    Reply

    robie robie i robie do tego dorzuciłam wykopy -pozycja na kolanach rękach i noga w górę – sesja 40 razy na jedną – tyłek jest mniam – więc działa!

  124. Anonimowy
    Styczeń 26, 2014 at 1:02 pm
    Reply

    ja się przyłączam!;) najbardziej uciążliwe są dla mnie pośladki i boczki;/

  125. Anonimowy
    Luty 5, 2014 at 12:11 pm
    Reply

    Jeżeli bolą was tak bardzo kolana to może tyłek macie za nisko? Pamiętajcie, żeby nie wykraczać kolanami poza linię palców u stóp i żeby tyłek bym w linii prostej z kolanami jak kucacie. Wtedy musicie poczuć tyłek i uda.

  126. Anonimowy
    Luty 18, 2014 at 5:40 pm
    Reply

    Ja postanowiłam dołączyć. Dzisiaj dzień drugi. Bolą mnie uda i odcinek lędźwiowy, ale mam nadzieję, że uda mi się ukończyć 😀

  127. Justyna Bor
    Luty 18, 2014 at 8:27 pm
    Reply

    Hej. I ja się przyłączę. Co prawda mam problemy z kolanami, dlatego technika to u mnie podstawa i nie wiem czy dam radę tyle powtórzeń, ale próbuje co mi tam.

  128. Justyna Bor
    Luty 18, 2014 at 8:28 pm
    Reply

    I ja się dołączam:)

  129. Alicja Paciejewska
    Luty 19, 2014 at 5:30 pm
    Reply

    I ja dziś się przyłączyłam 🙂 Dałam radę 😀
    Martyna dziękuję za wspaniały blog 🙂

  130. Anonimowy
    Luty 19, 2014 at 9:35 pm
    Reply

    ja dzisiaj 10 dzień ;D + biegam 3 x w tygodniu po 6 km 🙂 pierwsze efekty juz sa 😀 2,5 kg mniej i w obwodzie również ;D trzeba cwiczyc bo wakacje juz niedługo ;D pozdrawiam i życzę dalszej motywacji oraz wielu efektów!! 🙂
    Lila ;D

  131. Anonimowy
    Luty 20, 2014 at 9:01 pm
    Reply

    pierdziele ja od jutra robie:)

  132. Anonimowy
    Luty 25, 2014 at 11:38 am
    Reply

    Ja w czoraj zaczęłam było trudno ale dałam rady, teraz tylko kolana bolą. XD

  133. Ewa Bera
    Marzec 5, 2014 at 4:03 pm
    Reply

    Post dodany już sporo czasu temu, ale podejmę zadanie już dziś, wcześniej robiąc zdjęcia, by móc za miesiąc porównać i zobaczyć efekty 🙂

  134. Anonimowy
    Marzec 19, 2014 at 2:10 pm
    Reply

    A ja mimo, że post z dawna, dawna… wyzwanie podejmuję dziś. 40zrobione z o dziwo lekką zadyszką 😛 Dam znać o efektach 🙂

    • Anonimowy
      Marzec 19, 2014 at 3:38 pm

      ja mam trochę inną rozpiskę, dzis 105. robie sobie seriami po 20-30, ale boje sie ze za nisko pupe opuszczam

  135. Anonimowy
    Marzec 20, 2014 at 8:05 am
    Reply

    Ja dziś mam 15 dzień. Brak mi motywacji żeby podnieść tyłek z kanapy. Chyba rozłoże sobie squaty na kilka serii i cały dzień bo inaczej cały wysiłek z 2 tygodni pójdzie na marne. Nie wiem czy dotrwam do tych 250.

  136. Anonimowy
    Marzec 23, 2014 at 2:22 pm
    Reply

    jeśli zależy Ci na spaleniu tkanki tłuszczowej powinnaś postarać się zrobić całość za jednym razem, ponieważ w przypadku, gdy rozkładasz przysiady na serie, zachodzą zupełnie inne procesy i efekty nie będą tak dobre. Staraj się wykonywać przysiady dokładnie, a gdy się zmęczysz i będzie Ci ciężko, przetrzymaj to i rób dalej- nawet jeśli przysiady nie będą już aż tak dokładne. Lepsze to niż dzielenie na serie (nie zapominaj jednak o poprawnej technice). Życzę wytrwałości i osiągnięcia celu:)

  137. Anonimowy
    Marzec 24, 2014 at 8:53 am
    Reply

    Jak urodzę to się dołączę 🙂 Już nie mogę się doczekać.

  138. Anonimowy
    Marzec 24, 2014 at 6:32 pm
    Reply

    Czy po tych ćwiczeniach "urośnie" mi pupa? Bo matka natura wyposażyła mnie w figurę typu gruszka i zależy mi na tym, aby pozbyć się cellulitu i wysmuklić pupę, uda i łydki i boję się, że po tych ćwiczeniach moja pokaźna i tak pupa jeszcze się powiększy… Proszę o pomoooc 😉

    Madzialena

  139. Anonimowy
    Marzec 26, 2014 at 6:57 pm
    Reply

    Zaczynam dzis dzien 1.

  140. Anonimowy
    Kwiecień 5, 2014 at 10:36 am
    Reply

    ja tez chetnie sie przyłacze, jesyem ciekawa czy podołam, ale mam nadzieje ze dojde do konca ! :d

  141. Anonimowy
    Kwiecień 5, 2014 at 6:47 pm
    Reply

    Ja wspólnie z koleżankami z pracy też robimy te przysiady i na dzień dzisiejszy jest super ale to dopiero początki i mamy nadzieje że wytrwamy do tych 250. I gorąco dopinguje nam i wam dziewczyny.

  142. Patrycja Gaweł
    Kwiecień 11, 2014 at 8:17 pm
    Reply

    również się przyłączam 😉 zacznę jutro rano :).

  143. Marshells
    Kwiecień 19, 2014 at 5:10 pm
    Reply

    Hej! czy po tych cwiczeniach rozbudowują się łydki?

  144. Marshells
    Kwiecień 19, 2014 at 5:12 pm
    Reply

    Hej! czy po tych ćwiczeniach powiększyly się wam lydki?

  145. Anonimowy
    Kwiecień 20, 2014 at 9:25 pm
    Reply

    mam pytanie do dziewczyn ktore juz skonczyly ten trening- czy zauwazylyscie redukcje cellulitu?

  146. Anonimowy
    Kwiecień 23, 2014 at 11:06 pm
    Reply

    Hej :_) Już mnie od samego myślenia boli tyłek ale ok ja też się przyłączam… 🙂 Ehh czego się nie robi dla pięknego ciała…

  147. Anonimowy
    Maj 3, 2014 at 8:51 pm
    Reply

    ja juz jestem po 30 dniach – efekty sa faktycznie 🙂 tylko co dalej ? po zakonczeniu od 3 dni robie codziennie przysiady dalej ale np po 125 ,potem po 100 dzis tylko 50 i niewiem ile dalej ich robic i czy codziennie ?

  148. Anonimowy
    Maj 5, 2014 at 2:58 pm
    Reply

    Ja jestem na 13 dniu. Początek był trudny, nawet bardzo. Uda potwornie bolały.130 przysiadów już nie jest takie trudne. Mięśnie się wyrobiły. Dołączyłam do tego ćwiczenia na boczki Tiffany, masaż bańką chińską i wprowadzam ćwiczenia Mel B na nogi oraz brzuch, a z czasem zacznę wprowadzać więcej. Efekty już widać i mam nadzieje, że będą lepsze:) pozdrawiam i polecam przysiady:)

  149. Anonimowy
    Maj 18, 2014 at 2:07 pm
    Reply

    A mam takie pytanie czy procz tych przysiadow cos jeszcze cwiczylas? Albo jakas diete mialas?

  150. Kotek Szamana
    Maj 23, 2014 at 7:35 pm
    Reply

    A działa to na męskie pośladki? 😀 Ostatnio trochę mi poszło w pupę i koleżanki się trochę śmieją 🙂 Z góry dzięki za odpowiedz 😀

  151. Kotek Szamana
    Maj 23, 2014 at 7:37 pm
    Reply

    A to działa na męskie pośladki? 😀 Ostatnio trochę mi poszło w pupę i koleżanki się śmieją 🙂 Z góry dzięki za odpowiedz 😀

  152. Anonimowy
    Maj 26, 2014 at 4:43 pm
    Reply

    Robicie te przysoady na jednen raz czy serie ?

  153. Orzeshkowa
    Maj 28, 2014 at 2:43 pm
    Reply

    wytoczyłam dziś wojnę moim tłustym boczkom i równocześnie zaczynam wyzwanie z przysiadami 🙂 mam nadzieje, że mimo jak na początek trening jest dość lekki – jutrzejsze zakwasy mnie nie zatrzymają 😛

  154. Anonimowy
    Czerwiec 18, 2014 at 6:10 pm
    Reply

    Podejmuje wyzwanie!! 🙂

  155. Anonimowy
    Sierpień 24, 2014 at 4:23 pm
    Reply

    Też podejmuje wyzwanie
    Mam 16 lat i jeśli chodzi o odchudzanie to potrafię sie zawziąć .. Mam nadzieje ze mi sie uda

  156. Jula Wieczorek
    Sierpień 26, 2014 at 3:04 pm
    Reply

    Czy jak się nie ma zakwasów do dobrze > Jestem na dniu 7 i wgl. nie mam zakwasów to dobrze ? Czy źle robie ?

  157. Anonimowy
    Wrzesień 11, 2014 at 11:00 am
    Reply

    Chyba spróbuje 🙂 trzymajcie kciuki, bo jak to mi nie pomoże to juz nic..;) tylko, zeby motywacja była. Teraz rozpoczyna sie rok akademicki mam nadzieje, ze mimo to wytrwam. A czy polecacie do tego jakaś konkretna dietę??? Cos wykluczyć z jadłospisu? Mięsa nie jem, takze z tym nie bedzie problemu 😉 pozdrawiam <3

  158. Anonimowy
    Październik 13, 2014 at 11:33 am
    Reply

    Podejmuje wyzwanie i właśnie jestem po pierwszej serii 🙂 zobaczymy co to będzie za ten miesiąc.

  159. Anonimowy
    Październik 26, 2014 at 12:15 pm
    Reply

    zaczęłam od piątku, jak na razie to bolą mnie mięśnie ale to dobry znak. tabelka wydrukowana i "odhaczam" dzień do dniu. Może w końcu znajdę jakąs swoją motywacje do większej ilości ćwiczeń!

  160. Anonimowy
    Październik 28, 2014 at 9:02 pm
    Reply

    Jestem po 14 dniach i nie ma żadnej różnicy wiec jaki jest sens dalej ćwiczyć. Brak mi motywacji.

    • Daria P
      Grudzień 10, 2014 at 12:29 am

      Jesli bola cie posladki czyli nie przestawaj i cwucz dalej jezeli nie to mozliwe ze cwiczenie jest zle wykonywane. Ja tezz tak mialam ze.robilam i nic ale wkoncu znajoma mi pokazala i dziala posladki bola. Jeszcze staraj sie wykonywac wolno te cwiczenie byc moze wtedy poczujesz. Pozdrawiam 😉

  161. Anonimowy
    Grudzień 12, 2014 at 5:49 pm
    Reply

    przyznam się że nie robiłam przysiadów od jakiś 3 lat i po pierwszych 40 przysiadach strasznie bolały mnie kolana i nie dawałam rady prze 5 minut taka zmęczona była jak myślicie czy w następnych dniach bedzie gorzej czy coraz łatwiej

  162. Anonimowy
    Grudzień 21, 2014 at 9:45 pm
    Reply

    Czytałam na innym blogu że robienie po 100 przysiadów dziennie (przez miesiąc) daje duże efekty.. CZY TO PRAWDA? Czy raczej trzeba zwiększać ilość przysiadów?

  163. Gabi :)
    Grudzień 21, 2014 at 10:14 pm
    Reply

    Zaczynamy 🙂 Trzymajcie kciuki!

  164. Anonimowy
    Styczeń 3, 2015 at 10:50 pm
    Reply

    Czy cellulit się trochę zmniejsza po wykonywaniu tych ćwiczeń przez cały miesiąc? 🙂

  165. Anonimowy
    Styczeń 8, 2015 at 8:28 am
    Reply

    Rowniez zaczynam od dzis. mam nadzieje ze wytrwam do konca.

  166. Anonimowy
    Styczeń 8, 2015 at 4:41 pm
    Reply

    Przyłączam się ! 😉

  167. Anonimowy
    Styczeń 10, 2015 at 12:47 pm
    Reply

    ilile czasu zajmuje zrobienie 200 przysiadow ?

  168. уσѕнιкє
    Styczeń 11, 2015 at 12:44 pm
    Reply

    Dopisuję się! 🙂

  169. Anonimowy
    Styczeń 11, 2015 at 1:16 pm
    Reply

    Wchodzę w to!

  170. Anonimowy
    Styczeń 11, 2015 at 3:40 pm
    Reply

    Od Ani: Ja postanowiłam sobie 4 dni temu, że będę robić codziennie 100 przysiadów, ale jak widzę tu liczbę 250 to może trochę podciągnę jeszcze tę liczbę. Proponuję robić ćwiczenia seriami, efekt i tak będzie, a nie będzie to tak obciążające dla stawów. W przerwie możecie dziewczyny wykonywać ćwiczenie na inną partię ciała, np. brzuch, ramiona, by kolana trochę sobie odpoczęły. Polecam też wykonywać różnorodne rodzaje przysiadów, wtedy ćwiczenia nie są monotonne, czas mija szybciej, a także rozwijane są różne partie mięśni pośladków, nóg i ud 🙂 Powodzenia dla wszystkich! Wpadnę tu za jakiś czas zobaczyć jak tam Wasze efekty 😉

  171. Anonimowy
    Styczeń 12, 2015 at 2:10 pm
    Reply

    Ja ćwiczę dopiero drugi dzień i po pierwszym czułam się MASAKRYCZNIE ! w szkole nawet po schodach nie mogłam wejść a o zejściu już nie mówię xD ja myślałam że z moją kondycją i mięśniami jest lepiej… no ale wróciłam dziś ze szkoły i zrobiłam te 55 bez zająknięcia ! bolało, ale do wytrzymania a teraz nie boli wcale 😀 jestem z siebie bardzo dumna i jestem pewna że dotrwam do końca 😀 awentualnie będę robiła seriami ale zrobię pełną liczbę a nie bd się tam męczyć 😀

  172. Anonimowy
    Styczeń 14, 2015 at 6:10 pm
    Reply

    Pierwsze 40 właśnie za mną 🙂 Grunt to ruszyć tyłek z krzesła i zrobić to DZIŚ , w tej chwili… 🙂 Dobrze żźe możemy sie nawzajem motywować 😉

  173. Niepanikuj
    Styczeń 15, 2015 at 7:10 am
    Reply

    A na brzuch też to działa? 🙂

  174. Anonimowy
    Styczeń 15, 2015 at 4:56 pm
    Reply

    chyba sie skusze :))

  175. Anonimowy
    Styczeń 17, 2015 at 12:09 pm
    Reply

    to i ja zaczne !

  176. Anonimowy
    Styczeń 18, 2015 at 10:30 am
    Reply

    I ja wchodzę , myślę że może być ciężko ale spróbować można ;]

  177. Anna Bekier
    Styczeń 20, 2015 at 12:55 pm
    Reply

    Zaczęłam od wczoraj , uda bolą jak nie wiem 😛 . Mam prawie 2 miesięczną córeczkę więc trening się przyda . W dodatku codziennie muszę śmigać 1000x po schodach 🙂 . Trzymam za was ( za siebie też oczywiście ) kciuki 😀 .

  178. Anonimowy
    Styczeń 23, 2015 at 8:16 am
    Reply

    Ja odkryłam Twojego bloga niedawno i czuję, że zatrzymam się tu na dłużej;) Właśnie rozpoczynam "przysiadowe" wyzwanie:) Miłego Dnia!
    Jarmila

  179. KOLOR owanka
    Luty 5, 2015 at 11:14 am
    Reply

    Robię przysiady od ponad 3 miesięcy. Nie wiedziałam, że aż tak mocno wpłyną na mój wygląd. jednak wisienką na torcie był moment, gdy mój mężczyzna sam z siebie powiedział… odkąd ćwiczysz te przysiady, twoja pupa poszła w górę i jest bardziej ponętna 😀 Czy muszę coś jeszcze dodawać? 😀
    Mogę tylko podpowiedzieć, by po miesiącu dodać ciężarki-sztangę… nie tylko pośladki ale i kręgosłup wzmocnimy 😀
    http://www.kolorowanka-fit.blogspot.com / http://www.kolor-owanka.blogspot.com

  180. Anonimowy
    Luty 22, 2015 at 10:57 am
    Reply

    zaczynam od dzisiaj :3

  181. karola
    Marzec 1, 2015 at 4:45 pm
    Reply

    Martynko! Twój blog zmotywował mnie do cwiczen. Dzięki Tobie przeszłam przez dwa miesiące wyzwania na pośladki I opuściłam tylko jeden dzień ćwiczeń. Ale co więcej, tak sie zaparłam, że przez kolejny miesiac "machałam" po 250 przysiadów systemem 3:1. Cięzko było, oj ciężko… Ale dzisiaj zaczynam czwarty miesiąc. Nigdy nie byłam super laską, I pewnie nie będę, ale moje mięsnie ud się wzmocniły, pośladki zupełnie inne 🙂 niby nic nie widac ale cos sie tam dzieje.. dziękuję pięknie. Bużka

  182. Anonimowy
    Marzec 4, 2015 at 7:47 pm
    Reply

    spróbuję też

  183. Anonimowy
    Marzec 19, 2015 at 11:42 am
    Reply

    Witam! Wlasnie znalazlam twojego bloga. Szukalam czegos,co doda mi motywacji,zeby wkoncu osiagnac to o czym od zawsze marzylam.Wybieram cie na swojego osobistego trenera i dietetyka!!! Jestes bardzo pozytywna i twoj blog zrobil na mnie dobre wrazenie.Jestem jedna z tych, ktore z gory wiedza ze sie nie uda i nie widza sensu czegokolwiek zaczynac.Ale masz racje,jesli ja sama nie zaczne czegos robic,nigdy nie osiagne swojego celu.Najtrudniejsze jest dla mnie byc cierpliwym i nie oczekiwac z dnia na dzien cudow. Od dzisiaj zaczynam przysiady. Mam nadzieje ze wytrwam. Byloby milo,otrzymac od ciebie krotka odpowiedz,nie bede czula sie sama 🙂 Pozdrawiam Oliwka

  184. Anonimowy
    Marzec 21, 2015 at 9:59 pm
    Reply

    Chętnie bym przyłączyła do tego wyzwania, ale tak się zastanawiam, bo skoro gubi się parę centymetrów w udach to obawiam się, że mogę wyglądać nieco dziwnie, biorąc po uwagę, że już teraz mam grubsze łydki

  185. Anonimowy
    Marzec 24, 2015 at 7:07 am
    Reply

    robię już dziś 160-ąt,albo jestem ślepa albo nie widze żadnych efektów

  186. Anonimowy
    Kwiecień 2, 2015 at 10:00 am
    Reply

    Hej. Mam pytanie. Mam szczupłe nogi. Ale chciałabym podnieść pośladki. Boję się ze jak zacznę przysiady to uda jeszcze bardziej schudną. Co polecacie?

  187. Anonimowy
    Kwiecień 11, 2015 at 9:00 pm
    Reply

    Drogie koleżanki, ja zaczęłam swoją przygodę z przysiadami od słynnego Squat challenge, obecnie nadal zwiększam ilość – obecnie robię ok 400 dziennie i tu moje pytanie czy należy cały czas zwiększać ilość przysiadów, aby zobaczyć efekt czy teraz ważniejsza jest systematyczność? Proszę o pomoc 🙂

  188. Anonimowy
    Maj 1, 2015 at 12:58 pm
    Reply

    Jestem na 3 did I just round przerwa ale dodatkowo miedzy kazda dziesiatka przysiadow dollar am po 10 pajacow ……jest ok narazie nie czuje zmeczenia ale miesnie ud troszke czuje 🙂 mam zamiar dojsc przynajmniej do polowy program.

  189. Anonimowy
    Czerwiec 12, 2015 at 12:19 pm
    Reply

    Zawsze miałam płaską pupę i nie wierzyłam, że ćwiczeniami raptem mi "urośnie". Dodam, że odżywiam się zdrowo, piję dużo wody. Ze 3 m-ce temu podjęłam wyzwanie dotrwałam do końca. W połowie m-ca dodałam hantelki 1,5kg. Po 70 przysiadach musiałam dzielić dzienną ilość. Tzn. np. po każdej 30 lub 40 robiłam kilka sek. przerwy na oddech i łyk wody. Mój mąż, przez całe życie mówił mi, że mam tyłek jakby mi kto łopatą przyłożył;). I właśnie on stwierdził , że poprawa jest o 50 %. Dodam, że powiedział to po pewnym czasie, a nie od razu po zakończeniu wyzwania. Był poza domem…. Więc teraz przystępuję do kolejnego wyzwania, walczę o te drugie 50%;). Liczę,że teraz efekty będą lepsze, bo już są fajne mięśnie i pójdzie łatwiej. I na koniec najważniejsze…. mam 59 lat… Okazuje się, że jak się chce to można. Mnie może było łatwiej, bo mam nie dużą nadwagę, jakieś 4-5kg. Powodzenia laski i pupki w górą niech się pną.

  190. Anonimowy
    Lipiec 2, 2015 at 1:25 pm
    Reply

    Drugi dzien za mna 🙂 moze ktoras z dziewczyn pochwali sie juz efektami? tak dla zmotywowania 🙂

  191. Anonimowy
    Lipiec 19, 2015 at 9:55 pm
    Reply

    Dołączam się! Troszkę minęło od dodania wpisu, ale może zmobilizuję też kogoś, kto waha się z zaczęciem później.
    Martyna, Twój kanał na yt spadł mi z nieba. 🙂 Jesteś genialna!

  192. Anonimowy
    Sierpień 3, 2015 at 12:34 pm
    Reply

    Jestem w dniu 11, dopiero początek więc nie sądzę, żeby efekty były widoczne. Podczas ćwiczeń czuję pracę mięśni ud, pośladki kiepsko czuję ;/ staram się robić dokładnie przysiady po 20 i przerwa 1,2 minuty. Troche jestem zaniepokojona, że nie widać zadnej różnicy, a bardzo bym chciała, zeby moja oklapnięta pupa się podniosła, a celulit zmniejszył sie . Macie może jakieś rady lub powiecie po ilu dniach mogę się spodzoewać znaczącej poprawy ? gdy skończę robić przysiady zaczynam robić cwiczenia z Mel B na pośladki, u niej bardzo czuć, że mięśnie pracują 😉

  193. Ania Steffka
    Sierpień 4, 2015 at 12:36 pm
    Reply

    Biorę udział 🙂

  194. I am Allexandra
    Sierpień 24, 2015 at 7:23 am
    Reply

    Bardzo chętnie się przyłącze! Już dawno chciałam zacząć, dziękuję za motywację ! 🙂

  195. Anonimowy
    Sierpień 25, 2015 at 6:22 am
    Reply

    zaczynam od dziś,mam nadzieje ze dotrwam ?

  196. Małgosia M
    Wrzesień 7, 2015 at 7:54 am
    Reply

    Podjełam wyzwania choć choruję na RZS ,nie poddam się tak łatwo….
    Małgosia…

  197. Małgosia M
    Wrzesień 7, 2015 at 7:55 am
    Reply

    Podjełam wyzwania choć choruję na RZS ,nie poddam się tak łatwo….
    Małgosia…

  198. Anonimowy
    Wrzesień 9, 2015 at 7:25 pm
    Reply

    Mam pytanie czy jak mam zrobić np 50 przysiadów to mam je zrobić bez przerwy czy mmoge np po 10 w ciągu dnia 5 razy czy 50 razy na raz?

  199. Maja Chałubińska
    Listopad 2, 2015 at 4:50 pm
    Reply

    40 przyszłą bardzo szybko, ciekawe jak jutro z 55? 😛

  200. Anonimowy
    Listopad 23, 2015 at 6:21 pm
    Reply

    Dokonane!!! 😀 30 dniowy squat challange – nogi smuklejsze, pupa uniesiona :)) Było ciężko, kilka podejść, ale w końcu wykonałam wyzwanie. Na pewno na tym nie poprzestanę :)) Trzymam kciuki 🙂

  201. Anonimowy
    Grudzień 11, 2015 at 7:37 pm
    Reply

    Odkryłam twojego bloga przypadkiem , zajadając kolejną paczkę śmierdzących chipsów , żelków czegokolwiek. Przysiady to będzie moje nowe wyzwanie koniec zjadania smutków i do wszystkich kobiet które twierdzą , że nie warto jesteście w błędzie ! Nie będę już patrzeć jak moje życie przepływa mi obok musimy chwycić je za rogi i sami nim kierować ! Dziękuje Martynko jesteś skarbem 🙂

  202. justyna
    Styczeń 7, 2016 at 7:23 pm
    Reply

    Hej ja tez zaczelam cwiczyc od tego miesiaca juz 7 dzien cwicze ale co 5 dzien przerwa ale pierwszy tydzien czuje ze bedzie ciezki bo jestem juz przy 55 przysiadzie i powoli mam zakwasy. Zastanawiam sie kiedy bedo efekty.zaczelam od 30 i co dzien 5 wiecej wiec ostatni dzien 150 masakra boje sie ze nie dam rady:(

  203. justyna
    Styczeń 7, 2016 at 7:26 pm
    Reply

    Hej po ilu tygodniach widac efekty ?

  204. justyna
    Styczeń 7, 2016 at 7:27 pm
    Reply

    Hej jak wasze cwiczenia

  205. Anonimowy
    Marzec 12, 2016 at 11:38 pm
    Reply

    Dolaczam do Was !:)) ćwiczę od wtorku i nie zamierzam przestac ! Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia 🙂

  206. Lilka85
    Listopad 15, 2016 at 8:52 am
    Reply

    Mnie pracują uda, nie czuję pupy … może Martyna się odezwie, widzę, że nie tylko ja mam ten problem?

  207. Marta
    Maj 6, 2017 at 11:16 am
    Reply

    Ja mam 16 lat i też ćwiczę tylko zrobiłam sobie 50dni (do wakacji) i od 30 dnia zmniejszam ilość (tak samo jak zwiększałam teraz zmniejszam) i w 50 dniu mam 170przysiadów 😉 życzę powodzenia

  208. Kasia Makarska
    Lipiec 27, 2017 at 10:55 am
    Reply

    Trafiłam na Twój blog niedawno.
    Dawno temu robiłam przysiady i efekt był super. Ale potem przestałam.
    2go września mam wesele u znajomej więc zaczynam. Lepiej późno niż wcale.:D
    Oczywiście oprócz przysiadów robię inne ćwiczenia na nóżki, brzuch i ręce.
    No i w sierpniu chce zacząć Clean9. Ale to bardziej na oczyszczenie organizmu aniżeli inne formy.;) słyszałaś o tym?
    Odezwę się za miesiąc jak mi idzie.:D

  209. Majka Doroszewska
    Marzec 9, 2018 at 8:41 pm
    Reply

    Biorę udział !
    Czy jak będę kontynuować drugi miesiąc to dodaje dalej czy zaczynam od 40?