Blog posts

Boczki, skrzydełka – czyli talia żuczka, nie osy

Boczki, skrzydełka – czyli talia żuczka, nie osy

Uncategorized

Wiecie coś na ten temat? Porównujecie się raczej z żuczkiem, nie osą?

Mam wrażenie, że to jedna z większych kobiecych przypadłości krągłości, która strasznie denerwuje.Choć umówmy się, że u kobiet (mimo wszystko) wygląda to nawet uroczo. Mężczyznom z nimi, stanowczo, nie do twarzy…

 
Przedstawiam Wam Tiffany Rothe, która moim zdaniem jest genialna. Proponuje 10 minutowe Booty Shaking Waist Workout [KLIK]. Nie lubicie ćwiczyć? Nie szkodzi, tych ćwiczeń się prawie nie odczuwa, nie należą do trudnych. Wykonuje je się szybko i z uśmiechem na twarzy – prowadząca dodaje nieustannie otuchy, żartuje i szczerzy się od ucha do ucha.

  

 

Czego trzeba więcej?
To tylko 10 minut, a efekty doskonałe. Uważajcie na zakwasy następnego
dnia, o tak będą ogromne (chyba, że już wcześniej zaczęłyście się
ruszać). Z czasem przejdą na dobre i nawet malutkie ukłucie bólu po nich
nie zostanie 

Po
jakimś czasie, proponuje wykonywać je kilka razy dziennie. Dopiero, gdy
wejdziecie w ten rytm i nie będziecie mogły przestać ćwiczyć, tańczyć i
dobrze się bawić!Piszcie czy Wam się podobało 🙂

Warto obejrzeć mój ostatni film: 

  

About the author

Martyna Banasiak
Cześć, miło mi Cię widzieć! Blogować zaczęłam 3 lata temu, wtedy założyłam największego w Polsce bloga o psychodietetyce i zdrowym stylu życia Psychodietka.pl, w marcu tego roku dokonałam rebrandingu i działam pod swoim nazwiskiem na MartynaBanasiak.pl, rozszerzyłam też tematykę bloga. Możesz zobaczyć i posłuchać mnie na kanale na YouTube. Moje filmy mają około 2 000 000 wyświetleń (WOW!), uwielabiam to miejsce, może Tobie też się spodoba. Nie zastanawiam się nad tym, czy bardziej czuje się blogerem, czy youtuberem, po prostu robię dobre rzeczy, bo wiem, że tak można zdziałać najwięcej i najlepiej.